www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji vokali (ex)Yu prostora
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
MrGood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 49

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Najbolji vokali (ex)Yu prostora Na vrh strane Na dno strane

Predlazem da date svoj doprinos ovoj temi po sistemu Top 5

(uzmite u obzir ne samo kvalitetu pojedinog glasa, nego i njegovu originalnost i glazbeni utjecaj i znacaj u svome prostoru i vremenu)

1. Zeljko Bebek
2. Josipa Lisac
3. Dzoni Stulic
4. Davorin Bogovic
5. Dado Topic

Vrlo su mi blizu za Top 5 i Davorin Popovic, Zdravko Colic, Oliver Mandic i Kemal Monteno ali zbog njihove pop orijentacije nedostaje im "ono nesto".


 
Bili*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 161

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Ceca Slavkovic
2. Ivana iz Negativa
3. Aleksandra Radovic
4. Zdravko Colic
5. Ivana Jordan
6. Massimo Savic

Ima ih jos, ali nek budu to moji favoriti.
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1) Ceca Raznatovic
2) Haris Dzinovic
3)Zdravko Colic
4)Josipa Lisac
5)Ivana Negativ
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zdravko Colic je the BEST. Obozavam Dina Dvornika i Vannu, ex pevacicu grupe ET. Naravno ima mnoogo dobrih vokala, ovi su mi oduvek dragi Wink

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 5:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Bebi Dol
2. Ivana Pavlovic
3. Josipa Lisac
4. Massimo Savic
5. Zeljko Bebek

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 6:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj doprinos, tj. Top-5:

1. Edin Dervishalidovic - bolje poznat kao Dino Merlin.
(20 godine je aktivan i dan danas je na vrhu zabavne muzike i ziva legenda - njegove pesme su u mom zivotu ostavili neizbrisljiv trag.)

2. Alen Islamovic
(ovaj glas bi i u snu medju 100 prepoznao i otpevao je sve moje omiljene pesme od Bijelog Dugmeta)

3. Ceca Raznatovic
(Jedna je CECA - mnogo su pokusali da je kopiraju, ali niko nije uspeo u tome. Ona je definitivno kraljica narodne muzike!)

4. Oliver Dragojevic
(Pitanje nije da li su mi pevaci simpaticni ili dal ih slusam, nego originalost glasa... a njegov je prepoznatljiv. Cak ja, ko ga ne slusa bas, ga odma prepozna.)

5. Vlado Georgiev
(On je imao 2 hit-albuma, ljudi ga slusaju, jedva iscekuju njegove nove stvari, ima mnogo dobar vokal i napuni sve arene, dvorane i koncerte. Obelezio je generaciju mladih pevaca.)
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 6:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlado Georgijev, Oliver Dragojevic (skoro mu je svaka pesma antologija vec) , a ima ih jos par ali da ne nabrajam..od narodnjaka Ceca zena kojoj je svaka pesma bila hit specifican glas....

_________________
 
keza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 72

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Bebek
2. Tifa
3. Davorin Popovic
4. Dado Topic
5. Goran Karan
 
bokidj
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 62

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tose Proeski
Marija Mihajlovic
Louis
Bebi Dol
Biljana Krstic
Vasilisa...
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Oliver Dragojević
2. Zdravko Čolić
3. Željko Joksimović
4. Ceca
5. Aleksandra Radović
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceca Raznatovic
Vlado Georgiev
Zdravko Colic
Ceca Slavkovic
Dino Merlin

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
markoni-bar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa po meni ovako:
Dino Merlin
Zdravko Cholicj
Tifa
Massimo Savicj
ako znam. ne pada mi na pamet niko sad Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Najbolji vokali (ex)Yu prostora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon