www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Matematika :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matematika mi ne ide bas ali uz pomoc privatnog profesora uspijem nesto da skapiram


_________________
can't stop my spinning head
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila mi je interesantna i još je, makar me na faksu malko sprešala jer je bila full teška, ali opet zanimljiva, možda zato što je ne prolaze čistokrvni štreberi, zato je VOLIM, hehe za ljubav treba imat dušu, za matku pamet ;o)))
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni licno je mnogo lakse da resavam zadatke,pijuckam sokic i slusam muziku nego da u potpunoj tisini bubam neku teoriju,definicije.........
 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mata nije teska,samo treba redovno da se vezba...
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se kad je u pitanju vjezbanje matematike, ko je ne vjezba nema ga.
a to il je znas il je neznas bas i ne ide jer ako ne vjezbas dzaba.
u srednjoj je matematika laka u odnosu na fax,kad te tu pritisne tek svatis sta je zapravo matematika.
 
Net
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 45
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne spominji mi matematiku, samo iz nje sam imao keca na polugodistu, imam nekog cenzurisano profesora treba ga tuci i dan i noc Neutral

[Edit by Baraba: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Nema cekanja na carini u stranu se gleda
kroz terminal bez problema
roba ide preko reda do skladista od luke
brzi prevoz ispod ruke
bez ikakve provere
svuda imamo ljude
 
matrix2203
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 223
Mesto: Cakovec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e moj boze..neznam gdje si samo pronasao matematiku Laughing Laughing meni matematika nikako nije isla,uvijek sam imao 2 ili 3..ali dobro hvala bogu prođe i to..sretno svima koji imaju problema sa matematikom.. Twisted Evil

_________________
Manchester United 4EVER
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matematika i nije tako teska ako redovno radis... Mada meni ide i bez nekog velikog truda Mr. Green

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 8:03 pm    Naslov poruke: jkj Na vrh strane Na dno strane

ne spomonjite mi matematiku n podnosim je
 
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nevolim predmete koji se zaklinju i sve podređuju činjenici da su dva i dva jednako četiri...šta bi bilo kada bi neko dokazao da to baš i nije tačno...a mnogo je primera da nešto što je logično baš i nije uvek matematiči tačno!

_________________
dzsap
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni matematika bas ide,a uopste ne vezbam niti idem na privatne casove.Imam odlicnu profesoricu koja zna da objasni,i pazim na casu sta se radi i kako.Ja sam je bas zavolela i bas zbog te profesorice!!! Very Happy Very Happy

_________________
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mrzimje,jos ako ti predaje profesorka ljlja mozes slobodno da se pozdravis sa 4 i 5,ali zato obavezan si da kazes dobar dan kecu i po nekom labudicu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Matematika :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon