www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Matematika :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
isssy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2006
Poruke: 59

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam matematiku, i sve sto je vezano za taj predmet. Wink

 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
matematika je jako zanimljiv predmet,to jedan od retkih predmeta koji sam u skoli sa zadovoljtvom ucio


e i ja isto tako.. to je uglavnom sama logika, nema sta da se nabuba i mnogo je lakse.. a pogotovo jer nije kao vecina predmeta, naucis od danas do sutra i nikad ti ne treba vise..
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matematiku moras razumjeti i dosta vremena vjezbati da bi je zavolio...ali kada je jednom zavolis onda ti nikada ne izlazi iz krvi poput droge Mr. Green

Problem sto mnogi ne vole matematiku je jednostavan..to su oni koji nemaju zivaca sjediti i koristiti sivu masu vise od onoga kada moras jednostavno sjesti i nauciti recimo povijest napamet....matematika se uvijek uci..a da nije matematike i algoritama tada ne bi bilo ni struje ni mobitela pa ni racunara i interneta Very Happy

Problem je najveci sto djeca od prvog razreda osnovne skole ne steknu dobar temelj iz matematike i onda kada dodju u vece razrede tu je problem koji ne mogu rijesiti bez tog temelja i onda zamrze matematiku.

To vam je isto kao kada pravite kucu i napravite jake temelje onda mozete da dizete neboder..ali ako su vam temelji slabi tada ne mozete izgraditi ni prvi sprat jer ce se kuca srusiti Mr. Green


Matematika je najdivnija znanost na svijetu i bez nje ne bi bilo ni povijesti ni zemljopisa ni biologije..ni zivota Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam znala Matematiku,valjda je zato nisam ni volela...uvek mi je bila teska i uvek sam imala problem...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Betty Boop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 19 Jun 2007
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matis zakon, obozavam ga Smile

_________________
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam obozavala matematiku u osnovnoj...
u srednjoj sam ju zamrzila jer mi je profesorica bila uzasna...
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrziiiiiiiiiim je imam jedva 2 iz je***ne matematike New Evil

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim matematiku, jako je zanimljiva

_________________

~ Banetova Žena ~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad je nisam volela, i stalno sam padala na popravne Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim matis,to mi nikada nije islo New Evil

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matematiku nemogu baš reči da je obožavam, al ona mi je medju glavim predmetima uvik, i nisan imala nikad problema. Ne žalim se na matematiku Very Happy
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam bila neki veliki ljubitelj matematike, uvek su mi bolje išle društvene nauke od prirodnih. Doduše, išla mi je u višim razredima osnovne, ali sam u srednjoj dobila profesoricu koja je uspela da učini da skoro u potpunosti izgubim interesovanje za taj predmet.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Matematika :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon