www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Max Payne 3
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao volio bih ponovno Maxom rokati neki sam dan prešao 10 max payne 2


_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Alexa985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Nov 2004
Poruke: 89
Mesto: Nepoznata lokacija, negde izmedju jave i sna, u zemlji racunara, video igara, piva i lepih devojaka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Max Payne 3??? To moram da vidim... Very Happy
 
maajsta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 8
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prva dva dijela su predobra Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
flashbull
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: Minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrao sam samo drugi dio i mnogo mi se svideo.....jedva ekam da izadje treci ... Smile
 
Cobalt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 59
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na njihovom sajtu kako mi je drug rekao a nisam cheko ima nesto kazu...a u max2 kaze I wil be back....te sada rade na Alan Wake znaci nista od toga... Wink
 
WERTHER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nesto procitao ali jos nema nikakvih oficielnih informacija
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja jedva cekam kada ce izaci treci dio. ma to namjerno rade da se raja unervozi pa da svi jedva cekamo i kada dodje da to kupimo.
 
zyllion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je MP 1 mnogo bolji od dvojke ,sto se tice price,ali se 1. deo lako prelazi
 
tesha
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 271
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prvom djelu je Max bio neki dvadesetogodišnjak,u drugom neki četrdesetogodišnjak,šta će sad bit u trici?Imat će unuke garant Mr. Green
 
daker1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 103

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazio sam i ja ali bezuspjesno. I 1. i 2. deo mi odlican.
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ima li neke najave za taj 3. deo...ili je to pak mit?

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
zyllion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesha je napisao/la sledeće:
U prvom djelu je Max bio neki dvadesetogodišnjak,u drugom neki četrdesetogodišnjak,šta će sad bit u trici?Imat će unuke garant Mr. Green


sigurno ce imati 80 i kusur godina i boriti se sa unucima da povrati vestacku vilicu Laughing

mozda
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> Max Payne 3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon