www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Daljina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*maya*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde nek' mi neko kaze WELCOME TO THE CLUB...

uskoro cemo obeleziti godisnjicu veze na daljinu... samu sam sebe iznenadila, nisam verovala da ce uspeti... ima svojih nedostataka, naravno, ali jedan dobar plus je sto nemamo kad da se svadjamo, jer kad se vidimo, toliko se uzelimo, da zaboravimo na ruzne stvari...

najvise mi fali sto nije tu kad mi dune da soknemo na kaficu, da prosetamo i slicne situacije... ali kad odem tamo, nadoknadimo sve...

BG-NS je relacija, podnosljivo...


 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gazda_djole je napisao/la sledeće:
LJUBAV SA DALJINU ???? Shocked

Dajte ljudi , malo se uozbiljite !!!
Daljina je jedna ozbiljna dama .. divan brak , divna deca ...!
Sram vas bilo ! Laughing



hihihiihihihiihiihihiihiihiihihiihihhiihihihiihihihihiihihiih..e moj kume da nije tebe kako bi se nasejala od jutra! Btw,ja bih rekla da ako su ljubav i volja tu sve je moguce!!!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
*maya*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve se moze, kad se hoce, u sustini...
 
majstor_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 1422
Mesto: Titel-Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sustini ako se postuju i vole i budu verni jedno drugome , pali 1000000000000000000 %

_________________
Da ste mi svi zivi i zdravi a posle sta bude Wink
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema nısta od toga to je nemoguce...jedan od partnera mora da zasere nesto... Evil or Very Mad
 
jasy
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 1795
Mesto: Daleko Bogu iza ledja

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od tog brasna hleba nema Razz

_________________
ljubav, dobra kola i ženske??????????
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jasy je napisao/la sledeće:
Od tog brasna hleba nema Razz



Bravo jasy Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda i moze da uspe...kad je ljubav zaista prava...ali ja licno slabo verujem u to Neutral

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA evo meni uspeva, taj covek mi znaci sve na svetu, a i vise...ne mogu bez njega kao ni on bez mene...Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
anno_domini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim licno da nije moguce odrzati vezu na daljinu, na zalost svih onih koji su sad kilometrima udaljeni od svojih drazih..ja iz svog iskustva mogu reci da nisam uspeo, i da kod mene vazi ona stara 'daleko od ociju, daleko od srca...'

znam da je mnogo onih koji ce se sad mozda pobuniti, ali ljudi, priznajte jednostavno da je nemoguce...!Smile
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 51

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi to je najteza stvar na svetu.
Najgore od svega sto sam video ovde jeste:
" to moze da funkcionise, TRAJALO je 3 godine".
Pa da moze, trajalo bi i danas.
Znate li koliko prevara lezi u takve 3 godine.
Znate li koliko kosta telefon u te 3 godine.
Nek' kosta koliko hoce, reci ce neko.
I to je OK ali uteha bez zagrljaja je kao konzerva bez otvaraca u onom crtacu.

FUJ FUJ FUJ
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa nightmare-om

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Daljina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  sledeća
Strana 3 od 45

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon