www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o tome sto je estrada uzor danasnjoj omladini
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
mislim da je jako tuzno da omladina pronalazi idole u ku***** i mafijasima. Crying or Very sad


Moram priznati da se u potpunosti slazem. To koliko je ova pojava odvratna mogli smo da vidimo tokom Grandovog izbora za decije zvezde granda! Uzas! Svaka druga devojcica se uvijala, previjala i ko zna sta vec dok je pevala iskoristi moje mane. Ali, nisu deca kriva, to im se jedino servira. Videcemo sta ce ovaj deciji festival "Carolija" da uradi. Mozda to postane mnogo vise od festivala i natera ljude da razmisljaju u novom pravcu o decijoj muzici.
Da ne duzim - sklanjate decu ispred televizora kada je Grand! Very Happy



_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam sta roditelji svojim cerkama kazu kad pevuse ''Pokusaj rado bih ti dala...'' Shocked
Da li je to vecini simpaticno???Ili komentarisu jao bice ona pevacica kad poraste?!!
Gde je tim ljudima pamet?Gde je pamet onim "tekstopiscima" (ako ih mozemo tako nazvati) kad pisu te pesme?!
Nemam ja nista protiv ljudi koji slusaju tu muziku,ali je sigurno da deca i omladina traze uzore u Grandu i to je zalosno...ali sta da radimo?
Meni kojoj to smeta, sigurno necu dozvoliti mojoj deci(kad ih budem imala)da traze uzore u nekim sponzorusam jer to uveliko zavisi od roditelja i od toga kako deca vide roditelje!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikakav uzor!!! Smatram da one deci daju najgori primer, posto su vecina ne skolovane. Ni srednju nisu zavrsile!!! Minici, dekoltei... sve to utice na mlade. Dokaz za to je kako devojke dolaze u skolu!!!
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako glupavo!

Osobe koje dozvoljavaju da Estrada utice na njih i njihov nacin razmisljanja su...
Ma, osobe bez svojeg JA!
To su veoma plitka razmisljanja i svi uglavnom znamo na sta se svode... Rolling Eyes tako da dalje necu da komentarisem.
Ok, ja imam 16 god.a li to jemoje misljenje i kos ene slaze.... Ne znam stvarno sta da mu kazem...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba da vide, nego šta nego treba da vide, da vide kakvi NE treba da budu Wink

Ne volim da genralizujem, zato ću uzeti ono najextremnije kao primer - plitkoumnost, kič, neukus, jednom rečju, apsolutno iščašen sistem vrednosti, ako se može i nazvati sistemom vrednosti Rolling Eyes

Ne osuđujem slušanje te vrste muzike Wink I ja poslušam ponešto od toga, svestrana sam, šta ću 8) S tom razlikom što sve što treba upiti je zvuk, ritam Wink

Deca su danas izložena ne samo muzičkom, već generalnom, društvenom uticaju zbog koga mogu da zastrane Confused Pravo usmeravanje, inspirisanje, motivacija, ukazivanje, otvaranje prozora interesovanja od strane ne samo roditelja, već bližnjih, drugara, škole,...gradi etos Wink Dete će onda prepoznati prave kvalitete Wink
 
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najiskrenije mislim da to nije tačno i da uzor kako našoj tako i omladini širom sveta predstavljaju one grupe ljudi ili pojave koje su najbliže njihovoj okolini i njihovom razmišljanu-grad-selo-more-planina... ,nažalost najagresivnija televizija u srbiji je pink i na njoj stvarno ima dosta emisija koje propagiraju estradu i sve ono što uz nju ide,ali takođe sam uveren da većina naših tinejdžera kada gleda te emisije sa podsmehom komentariše pojedine pevače,voditelje,igrače i sl. i da nikada nebi izgledali kao te dotične zvezde!

_________________
dzsap
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danasnja djeca su luda, kako dolaze sve novije generacije tako su sve ludje i ludje. Jednostavno djeca nemaju pravilan kucni odgoj, i nemaju usadjene prave vrijednosti

_________________
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jadna omladina. Ja imam 23 godine i na vecini mjesta gdje izlazim slusa je neko muzicko smece. To je grozno. Ne znam da li je gore vdjeti pjevacice koje izvode numere u kupacim kostimima (postenije su striptizete) ili pojacati ton pa ih cuti kako "pjevaju". Nije mi jasno kako je nesto takvo uspjelo postici popularnost!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da je drustvo u celosti krivo. Da su ljudi obrazovaniji i da imaju sire vidike, mogli bi jasno da razluce na koga da se ugledaju.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je sve to malo iskrivljeno

sto se estrade tice, logikom gledano, muzika je tu da bi se slusala i uzivala u njoj
filmovi da bi se gledali
pozoriste da bi se upustili u svet maste
itd itd
ne verujem da ni ti pevaci cak, nemaju potrebe da budu nekome uzori, zamislite da ste slavna licnost i da vas gomila klinaca kopira u svemu, preselo bi vam u jednom trenutku..
oni samo budu malo vise estragavantni i vole da domiiraju da bi se njihove pesme vise slusale i normalno, albumi vise kupovali

s druge strane, vise bih krivila tu omladinu sto dozvoljava da se poistovecuje sa ljudima koji su javna licnost...te osobe po meni nemaju karakter, vec bi zelele da zive tudjim zivotom umesto da kreiraju svoj

ja licno slusam sve pa mi nikad nije palo na pamet da npr
kao Majkl Dzekson volim malu decu Mr. Green
drogiram se kao Ejmi Vajnhaus Mr. Green
osisam se na celavo kao Britni Spirs Mr. Green
idem na operacije kao Ser Mr. Green
izvrsim samoubistvo kao Kurt Kobejn Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne slusham Emji, nit' Britni pa... Laughing Laughing Laughing Laughing

Svako ima pravo na svoj (ne)ukus (mada pojedini to bash zloupotrebljavaju... Mr. Green Mr. Green ) - ako zelish da se ubacish u koznu "haljinu" sa deholteom do pupka i gacicama (ako ih uopste ima) na izvol'te - slobodno...al' ne razumem ko te pushta da tako izadjesh iz kuce...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa roditelji ih danas pustaju. nema tu vise sakrivanja od njih da si obukla samo gacice. sve oni to vide i huškaju ih " hajde, hajde, tako si lijepa, trebaš naci nekoga, hajde uspjeces, mogla bi pjevati, itd..". sve je do njih. prije se to bas nije moglo. .. ali je i tad postojala pjesma tipa Gordana Lana Adamov - Vanzemaljac ("vanzemaljac, pravi je muskarac) Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green pa su opet cure izlazile normalno obucene.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite o tome sto je estrada uzor danasnjoj omladini Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon