www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o tome sto je estrada uzor danasnjoj omladini
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je od uvjek bilo kakva nam je estrada takva nam je i omladina.
Mislio sam da kažem da je omladina uvijek pratila stilove oblačenja
estradnih umjetnika.Samo da budem jasan ovo danas što se zove estrada
nema nikakve veze sa estradnom umjetnošću.Prije bi rekao debilska umjetnost.
Pa od ovog je bila bolja muzika 90-tih godina ,onaj famozni turbo-folk.Pa i onaj stil
oblačenja je imao više ukusa nego ova golotinja danas.Ova muzika danas je na silu nametnuta.tj sa sistemom svkodnevnog ispiranja mozga sa debilskim tv kanalima na
kojim se po čitav dan vrte nekakve grand zvezde i ostali nazovimo estradni umjetnici.
Čisti dokaz je recimo muzička scena 80-tih .Popularni domaći rock.e to je bila umjetnost.
Ali i sa izumiranjem istog,je sve otišlo u 3 lpm .pa tako i sve generacije koje su dolazile.
Ne znam ko kakvu muziku voli ,ali ja lično ovaj grand-idiotizam ne mogu da smislim.



_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja samo da kazem da nikog, ama bas nikog na estradi ne vidim za uzornika, treba pratiti sebe i svoje zelje..a ne neke tamo..

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kako rekoh danas nema ni jedan muzičar koji je vredan da ga neko oponaša ili da mu se divi.Sve je to šljunak estrada.Ko što neko reče proda kravu da snimi pjesmu,jbg to nekad nije moglo.Mogao si da imaš neznam kakve pare ako nemaš talenta ili sluha,niko nije htjeo da ti napravi ploču,tj da piše textove.Pa pogledaj ,recimo crvenu jabuku i njihove textove.
Pa pogledaj ovo danas šta pjevaju .Crvena jabuka mi pade na pamet zbog nekih textova kada sam imao 16-17 godina,društvo, gitara, ljubav.Ma ljudi su volili ljude.
A ovo danas je katastrofa.Uvjek sam nešto pjevušio,jedva čekao da svane novi dan,
veseo život nema šta.Jesam imao uzore na estradi ne kažem da nisam.
Jedan od njih Branimir Štulić Džoni.Pa čovjek je opjevao pre 20 godina stvari koje se danas dešavaju.E takav čovjek ili umjetnik je i mogao da bude nekom uzor.
A ne ova sramota i golotinja danas"zvezde granda" pa jadan je onaj kome neko od njih bude uzor.Ili ona jelena karleuša i ostale dr*** estradne.
Pa eto i ceca koja je nekada bila spoj ljepote i talenta.A sada nema ni jedno od ova dva.
Danas ko se kroz život vodi sa nekakvim idolima sa estrade taj nije normalan i teško će da bude nekada.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hocete da kazete da su ranije postojali muzicari koji su bili vredni divljenja? tj vise njih? tj da su svi bili vredni divljenja? ne,ne ,ne!
Hajde da se ne lazemo, oduvek postoji droga i ostali poroci i naravno muzicari koji podlezu istom.
Standardi su se malo promenili, golotinja je sada in, ali oduvek je i bila.

Ali ok, i nekada i sada postoje ljudi vredni divljenja i postovanja, kvalitetna muzika i muzicari postoje.Tacka.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Napisacu samo
Radojka i Tine Zivkovic kao opasku na ono: "Ne, ne, ne!"
Poshto je tema danashnjoj omladini, onda oni otpadaju, jer vecina i ne zna za njih. Smile

edit:

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Hocete da kazete da su ranije postojali muzicari koji su bili vredni divljenja? tj vise njih?


Bili su LOL, bili su... Danas je sve to instant, "just add water", prije, davno, trebalo je znati raditi da bi odradio. Rad je bio nekad cijenjen, danas lova... Jest, promijenilo se sve, to je tačno.

Zašto npr Miroslav Ilić ne želi da nastupi na recimo Grandu? Nije da mu fali love, ili da je ima viška, nego čovjek zna šta je kvalitet i šta šund.

A da ne odem daleko od zakazanog, zar nije bolje cijeniti i pa čak diviti se radu i konačnom uspjehu kojeg donosi rad. Ili se možda treba diviti 85% žena na estradi, koje pokažu koju sisu i koji guz? A znamo se čudit što sa 12 godine gube nevinost....
A vala i Baraba je to dobro definiso!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Lol šta misliš da se ovo danas ne drogira.Meni ovo danas izgleda kao da se rodilo drogirano.Pa recimo davor gobac iz psihomodo pop-a.
On se prvo morao srediti dobro da se skine go na bini ili u gaće recimo.
Ali on svira(recimo) tu vrstu muzike u kojoj nije problem da neko i skine se go kad ga ponese loodilo.A šta će ove da ponese recimo neznam ni ko pjeva al je totalano debilski stih "baš mi se sviđa tvoja devojka"!!!!??? A gola je mal te ne skroz.To je samo jedan primjer.
Pjevaju nešto što ni oni nemaju pojma šta pjevaju.Pa samo što u pjesmama ne kažu
ajd hoću da se j**** sa svima koji imaju pare.
Opet kad pogledam bolje mi je nekog imati za uzora ko je čak i drogiran a zna šta priča ili o čemu pjeva.Nego nekog ko izgleda ko posljednja dr*** i još nikada neće moći da objasni šta njena pjesma govori.Ustvari ne govori ništa to je samo onako malo nekog debilskog zvuka i tekst ko da ga je napisao najgori narkoman pred smrt .
Pa eto i konjanik spomenu Miroslava Ilića.Pa zar on da nekog smatra za svog kolegu ko
samo zavija po bini i treba 10 tonaca ili bilo koga da dotjeraju i ukomponiju očajan zvuk glasa sa još gorom muzikom.
Ne i dalje sam ubijeđen da ovo samo kvari omladinu.
Pa što misliš zbog čega se i brena nakon toliko godina vratila na scenu.
Pa brate ,da pokaže da neko ko je talentovan za nešto može da prođe sto godina ,da
može da to radi bolje od ovih danas jadnika.
Možda i nije zbog toga ali ja to tako vidim.Mada je i ona dobar krivac za ove "zvezde"
Srećom kod mene se u kući niti gleda to niti sluša.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 31, 2009 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Hocete da kazete da su ranije postojali muzicari koji su bili vredni divljenja? tj vise njih? tj da su svi bili vredni divljenja? ne,ne ,ne!
Hajde da se ne lazemo, oduvek postoji droga i ostali poroci i naravno muzicari koji podlezu istom.
Standardi su se malo promenili, golotinja je sada in, ali oduvek je i bila.

NARAVNO da je muzika 90-ih bila puno bolja nego sad i po pitanju kvaliteta i kreativnosti. Kakve veze golotinja ima sa muzikom? To samo dokazuje koliko je estrada danasjice jadna.
:LOL: je napisao/la sledeće:
Ali ok, i nekada i sada postoje ljudi vredni divljenja i postovanja, kvalitetna muzika i muzicari postoje.Tacka.

Da, jos ima ljudi koji su izuzeci, ali boze, 90% ostalih je cisto s***je. Pa mi nemamo ni svoj chart.
 
SASHKO88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 19

Datum registracije: 29 Jun 2011
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2011 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

estrada? sta je to?? Very Happy

slusam onu muziku koja mi se svidja a ne onu koja je popularna. iskreno mi je zao nekih mojih vrsnjaka a posebno ovih mladjih kad im je JK ''EXTRA'' pevačica. stidim se njenih pesama i njenog izgleda. da ne pominjem njenu inteligenciju...
pesma Plava Šeherezada je trenutno popularna u nekim delovima Srbije, sto je zaista sramota. Ogledalo zrelosti nase omladine.

_________________
¸Opasna bolest zahteva gorke lekove
 
Katarinche93
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 25 Nov 2008
Poruke: 227

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2011 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O danasnjoj estradi apsolutno nista.
Srecna sam sto se ubrajam u retke tinejdzere koji slusaju muziku proslog veka. Konkretno rokenrol. Veooooma sam srecna Very Happy

_________________
Gazila, rusila, palila, slavila
padala, puzala, plakala, trazila
volela, ljubila, lagala gomilu ja
al' tebe nisam nasla nikada...
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2011 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na ovim prostorima zive paralelno dva tipa ljudi,toliko razliciti da prakticno nemaju nista zajednicko,kao da su na razlicitim kontinentima.To nistavilo o kojem pricate je namenjeno njima,ljudima koji su vec genetski sjebani.Jednostavno ne treba se baviti njima jer tu pomoci nema.
 
maradona1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Sep 2011
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2011 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jbstapar je napisao/la sledeće:
Ja samo da kazem da nikog, ama bas nikog na estradi ne vidim za uzornika, treba pratiti sebe i svoje zelje..a ne neke tamo..


Slazem se stobom...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite o tome sto je estrada uzor danasnjoj omladini Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon