www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasa soba uredna ili neuredna?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 5:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad! Mr. Green
Uvek moraju roditelji da me opominju da je sredjujem.....
Ali kada je sredim...onda se sva sija...onda je bas...uff... Razz



_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam iskrena nasa soba je uredna a to zahvaljajuci mojoj seki......... Razz Razz da nije nje bila bi neuredna po neki put.... Razz
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhh upravoo pala atomska bomba...spremam ispite..pa knjigeee haoc.c.>Razz

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Nikki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja soba je ovog trena uredna, al inace je ko da je na nju pala atomska............ mala je i pospremam ju kad mi se da...

_________________
Ništa nije dobro kao kada netko cilja u vas i promaši.

Oni koji ne uče povijest, ponavljat će greške. Oni koji uče, pronaći će druge načine za greške!
 
bonita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma meni se neda pospremati kad mi je sutra opet sve razbacano...a i ljena sam po pitanju pospremanja...zapravo uopce mi ne smeta nered...
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi kako kada, nekada je krs, nekada je super... Sve zavisi
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uredna, i to ne soba nego ceo stan!

Mrzim neuredne ljude kojima je obrazloženje: nemam vremena!
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm.... Ne volim kad odem kod nekog i kad je sve preterano zategnuto, uredno...prosto ne znam da li smem da sednem negde a da nesto ne pokvarim, moja soba je jako velika i treba to pospremiti tako da nikada nije 100 posto sredjena. Soba mi je puna igracaka, raznih ukrasa, u jednom cosku imam napravljenu iguanu na drvetu, coca-cola svetlecu reklamu i 100 bespotrebnih cuda koje bih mogla i da izbacim ( ali necu) Very Happy

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
jasenovka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 211

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene uvek mora da bude uredno i cisto...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre je bila jako neuredna,ali odrastanjem covek uci na greskama i poboljsava neke svoje postupke.....soba je sada mnogo mnogo cistija i urednija

_________________


Love don't let me go
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nespremam je chesto...........tj. nikad.....jer meni ne smeta shto je neuredna..ali mojoj staroj i mojoj sestri smeta pa one spremaju....... bash sam Twisted Evil .............

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tv mora da ima pod obavezno,a i naravno lepsa je kad je sredjena
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vasa soba uredna ili neuredna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  sledeća
Strana 2 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon