www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasa soba uredna ili neuredna?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek je uredna jeste da me mrzi da je spremam ali moram! Stalno mi neko dolazi pa me je blam ako je ne spremim Rolling Eyes


_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno u neredu.. Mr. Green

_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno je uredna. Čudi nevidjeno. Mr. Green

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako kada...više u neredu Mr. Green

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno je uredna, a kakva ce biti sutra...............e to vec ne znam........... Wink

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako kad, nekad neuredna nekad uredna.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom je bila u neredu jer nisam imala vremena da je spremam jer sam učila..Ali čim je prošao prijemni i te kako sam je sredila i sad sija Mr. Green
 
ENA_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja svoju sobu uvek drzim urednu jer mi se mama ljuti kad nije tako. Ona je u ruzicastim i belim tonovima, i imam laptop u svojoj sobi Very Happy
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno sam je uredila tako da je uredna. Cool
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad Laughing Mr. Green
Vrlo kratko bude uredna a posle nekog vremena ne možeš je prepoznati Laughing

 
panta_rei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2009
Poruke: 68

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek sve na svom mestu..tako da je trenutno i moja i ova decija gde je inace komp sve na svom mestu.
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 17, 2009 1:09 am    Naslov poruke: Re: Vasa soba uredna ili neuredna? Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne podnosim nered! Mad I soba mi je uvijek maksimalno uredna, sve je na svom mjestu, u ormarima je odjeća složena po godišnjim dobima Laughing , čak su mi čarape složene po bojama. Mr. Green


A što se tiče 'opremljenosti', imam liniju, pc, TV mi je neki dan spržio grom i planiram u petak kupiti novi... Laughing Laughing
Puna je dragih mi stvarčica, uspomena, slika...
Boje su vesele... Svijetlo zelena i boja breskve...
Odiše toplinom, optimizmom...

Urednost mi je jedna od vrlina i zaista mi se gadi ući u prostoriju koja ne odiše čistoćom...
Npr. moja sestrična zna reći da uživa u tzv. kreativnom neredu, ali kad dođem kod nje, padne mi mrak na oči... Ne znam gdje bih sjela, krevet nikad ne dira - kako ustane, tako i legne, odjeća je posvuda, samo ne u ormaru... Jednom sam došla u bijelim čarapama, a otišla u crnim. Shocked Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

Jednostavno se ne osjećam dobro ako sve nije na svom mjestu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Vasa soba uredna ili neuredna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  sledeća
Strana 19 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon