www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Serenada: Da or Ne
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Serenada: Da or Ne Na vrh strane Na dno strane

Za devojke: Da li mislite da je to i dalje romanticno i da li bi ste tim gestom bili odusevljeni ili izbalmirani?!

Za momke:Serenada: da ili ne?!



_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.


Poslednja prepravka: andrejko datum Uto Jan 17, 2006 10:58 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mislim da je to romanticno, malo je momaka koji bi to ucinili zarad ljubavi neke devojke. Bila bi odusevljena takav momak bi mi ukrao srce u trenu. Embarassed

_________________
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni bi iskreno bilo malo smesno od mog decka...jeste romanticno ali od nejga bi mi bilo smesno...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
rikardo1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od situacije. U gradu je uglavnom nezgodno.... Mislim, da bi se culo npr. na 12. spratu, dreka koja bi morala da zameni pevanje, vise ne bi bila romanticna Smile
 
nora kovacevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 69
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas je vecina romatnicnih stvari prerasla u ne sarmantnu patetiku..serenada moze ali pod odgovarajucim uslovima..znaci recimo..Dubrovnik...stara talijanska kuca...romanticna terasa..i momak koji zaista zna da peva....
 
sizerska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 97
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cekaj sad oces da kazes da ako si u gradu ne postoji mogucnost da ti neko izjavi ljubav i na taj nacin daj molim te. Ljubav se moze serenadom izjaviti i na 20 spratu sve se moze kada se hoce ,samo je bitno da li zaista zelis i imas li kefalo.....

_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno da...da bi ispoljio svoja osecanja covek mora svasta da radi...pa i serenada je jedna od tih stvari

_________________


Love don't let me go
 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice zgrade tu se slazem sa sizerskom. Iskusio sam (mada istina je da promuknes, a mozda popijes i koji lavor vode...)

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 7:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne...to mi se ne svidja....prelepi buket ruza i romanticna karta mi puno vise odgovaraju....

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste lepo al i ja mislim, da bih se popiškila od smeha, kad bi moj nešto takvo uradio, ma da bi mi se svidjalo:)
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi mi jako prijalo ali bi me u svakom slucaju bio blam od komsiluka.Mada ljubav i romantika mogu i na drugi nacin da se pokazu!!!

_________________
zivot je lep
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne..svaka cast onome ko se u ovako izopacenom drustvu usudi na tako nesto Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Serenada: Da or Ne Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon