www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Serenada: Da or Ne
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to jako lepo i romanticno,osim ako ti ne dodje poz prozor neki decko kojeg si odbila hiljadu puta i koji te progoni!Very Happy

 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne!
nekako mi je to šablon koji treba da mi pokaže/dokaže/šta god već, njegovu ljubav.
ne volim te pompezne varijante.
 
Kylix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Simpa ideja... stvarno bi mi se dopalo. Nikad mi niko nije pevao serenadu pod prozorom...valjda sam samo jos uvek romanticna

_________________
Smile
 
neobicna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to OK ako je u granicama dobrog ukusa... Eto, bas juce mi se drugarica porodila-rodila sina koji ce se verovatno zvati Vuk i bili smo uvece na slavlju, i onda smo oko 2h ujutru isli do porodilista i pod prozorom tiho i diskretno otpevali "Vuce, Vuce, bubo lenja..." i drugarica je sa veeelikim osmehom izasla na prozor
 
d3n1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 357
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi svaki tip prosao kod cure sa serenadom Wink
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma koja serenada, ziv blam bi me pojeo, a da to uradi sigurno ne bi bila sa njim
 
bonita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam to dozivjela,neki lik je sviro gitaru a on je pjevao...bilo je bad sto je cijeli kvart saznao za to.a ja mu nisam nikad mogla uzvratiti ljubav jer sam voljela drugog pa mi je bilo grozno...al u tom trenutku mi je bilo djelomicno i drago...bio je bas sladak
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jok. Ja kad bih poceo da pevam, devojka bi me prebila. Verovato i komsija:)
 
JVilkoks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam dozivela, doduse ne pod prozorom, ali da mi peva dok setamo starim gradom, a ljudi prolaze ... To je bilo divno, ali meni dosta.
U stvari, serenade su deza vi:)
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O serenadi sam nekada sanjala.
Neispunjena zelja.
Mozda ipak u nekom drugom zivotu Question
 
Kavlaki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 71
Mesto: larnaca.....

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li kod nas uopste postoje serenade?ipak je ovo balkan,i ipak su ovo balkanci koji malo po cemu lice na spance....za njih je romantika stran pojam.sto se mene tice bilo bi lepo.....
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umrla bi od smjeha,al zasto ne Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Serenada: Da or Ne Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon