www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Serenada: Da or Ne
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma je romanticna, ali ja je ne zelim

 
Paris_Hilton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 79

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"za nadicu jednu serenadicu" hahahha.... bila bih zgrozena.... verovatno bi mi mnogo romanticnije bilo da me odvede u neki restoran na veceru ili da mi pokloni cvece ili nakit a ne da mi tu svira i trubi pod prozorom neke pateticne pesmice!

eh da.... jos nesto..... pa onda sutradan da babe iz ulice prepricavaju kako "ona mala iz komsiluka ima diiivvnooog i booozanstvenog decka,koji joj je,zamisli, sinoc svirao serenadu, vrlo romanticno" pa naravno da im je romanticno kad su te babe 30to godiste..... Shocked






[Edit by knknpnkn: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
studentkinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 138

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto da ne,al negde gde niko ne bi video Smile
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Jeste romanticno...ne bi me izblamirao nego bi bilo glupo ,zamisli u ulici gde ima mnogo ljudi,kafica ,skole i tako to a ono neko svira serenadicu a ti kao na prozoru....da je u pitanju neko seoce ,maksimalno bi bila odusevljenA!!!!!!!!!!!


slazem se u potpunosti... Mr. Green

_________________
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako decko lepo peva sto da ne
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste romanticno, i volela bih da mi bar jedan decko tako nesto priredi ili da me zaprosi na taj nacin. Very Happy

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
daisy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 244

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je to jako lepo, ali u danasnje vreme to se bas ne smatra nekim velicanstvenim gestom. Uglavnom ljudi ismevaju takve gestove
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste romanticno,ali bi se sigurno svi smijali tome(ma i ja Embarassed,ovako neozbiljna u luda )

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste romanticno,ali bih se osecala glupo...cela moja zgrada bi to komentarisala Embarassed
neka on meni lepo otepava ne sto kad smo sami Laughing
ne moraju svi sve da vide 8)

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, mislim da je takvo vrijeme romantike vec odavno proslo, i da bih me samo izblamirao. New Spiral
 
FNMO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 11
Mesto: Put ka Lazi....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Jeste romanticno...ne bi me izblamirao nego bi bilo glupo ,zamisli u ulici gde ima mnogo ljudi,kafica ,skole i tako to a ono neko svira serenadicu a ti kao na prozoru....da je u pitanju neko seoce ,maksimalno bi bila odusevljenA!!!!!!!!!!!



Da te pitam sta je tu glupo?Bas me zanima.
Zar nije bolje kad ti izjavi ljubav,pa jos pred toliko ljudi.Svaka devojka na ulici bi bila ljubomorna,a ti bi bila srecna posto imas takvog decka koji bi to uradio za tvoju ljubav.
Hvala sto ste otvorili ovu temu.
Izgleda da cu sad da uradim ono sto vec dugo zelim,ali sam se bojao kako ce da odreaguje.
Hvala vam devojke!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
PROTIV SVEGA I SVIH>SAD I ZAUVEK
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar izbora ali ja ti savetujem da jos malo bolje upoznas tu devojku pre nego to uradis... Rolling Eyes New Spiral
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Serenada: Da or Ne Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon