www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Serenada: Da or Ne
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

thorn je napisao/la sledeće:
ne...to mi se ne svidja....prelepi buket ruza i romanticna karta mi puno vise odgovaraju....


slazem se sa tobom...ipak je to lepse Rolling Eyes



_________________

~ Banetova Žena ~
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ijao ja mislim da je serenada stvarno predivna ali da je bolje,ako realno sagledamo danasnjicu da devojci izrecitujes nesto,priredis neko iznenadjenje,vrlo specijalno iznenadjenje...
Mislim da bi serenada danas bila pomalo smesna ali nemam apsolutno nista protiv te ideje.
Naravno,ako decko lepo peva.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 24, 2008 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm... Serenada DA! Ali prvi problem je sto volim da pevam vise nego ista ali me je tesko slusati... nije da nisam probao Very Happy pevao sam ispod prozora (pocetnik) Laughing Laughing

a sada druga strana... gledajuci realno... danasnje cure bi vise volele da ih stavis u besan auto i odvrnes seku... tako da je to rizican potez... mozes da popijes blamazu godine...

ako imas dovoljno dugu vezu i poznajes partnera, samo napred Very Happy

ja ocu samo da nadjem odgovarajucu terasicu i odelce Very Happy

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
vesnaana
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Okt 2007
Poruke: 1132
Mesto: negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 24, 2008 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serenada...nije loša ideja! Ali više volim tajanstvenu romantiku u dvoje! Very Happy

_________________
Life is a moment in space
When the dream is gone
Its a lonelier place
I kiss the morning goodbye
But down inside you know
We never know why....
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 25, 2008 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah...tad bi se bas zaljubila u njega,samo ne verujem da ce se jedan bas toliko zaljubiti u mene...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatko je i da, bila bi odusevljena Smile

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jale21 je napisao/la sledeće:
Hmmm... Serenada DA! Ali prvi problem je sto volim da pevam vise nego ista ali me je tesko slusati... nije da nisam probao Very Happy pevao sam ispod prozora (pocetnik) Laughing Laughing

a sada druga strana... gledajuci realno... danasnje cure bi vise volele da ih stavis u besan auto i odvrnes seku... tako da je to rizican potez... mozes da popijes blamazu godine...

ako imas dovoljno dugu vezu i poznajes partnera, samo napred Very Happy

ja ocu samo da nadjem odgovarajucu terasicu i odelce Very Happy



Ja bih verovatno umrla kad bi mi lik pustio Seku,pa jos u kolima,znaci nemam gde da pobegnem od tog bofla zivog.
Ne bih prezivela!!DEFINITIVNO.
Onda bolje Serenada.
Jale,tebi svaka cas sto se spremas za Serenadu,hrabri ste vi momci Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 13, 2008 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jale21 je napisao/la sledeće:

a sada druga strana... gledajuci realno... danasnje cure bi vise volele da ih stavis u besan auto i odvrnes seku... tako da je to rizican potez... mozes da popijes blamazu godine...


Ne treba generalizovati stvari... ne bi baš svaka u besan auto u kom krešti gore pomenuta...

Ja bih lično bila prijatno iznenađena takvim potezom, i isti bih adekvatno nagradila Wink

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serenada ne nikako,bljak! dobro možda malo pretjerana reakcija...no mislim da su žene danas malo sirovije..
iako je poželjno da muškarac u određenoj mjeri pokaže da mu je stalo i da je osjećajan...no to se može na 1000 drugih načina

_________________
~Markova mala~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 09, 2009 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne, samo da je nesto originalno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 07, 2009 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da! Ali koji bi to muškarac uradio u današnje vreme Laughing Laughing
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 09, 2009 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE. Arrow Previše sladunjavo, romantično za moj 'ukus'. Laughing Laughing Laughing Kad bi mi nešto takvo priredio, vjerojatno bi me trbušni mišići boljeli od smijanja. Rolling Eyes Laughing Laughing

Jale21 je napisao/la sledeće:
gledajuci realno... danasnje cure bi vise volele da ih stavis u besan auto i odvrnes seku... tako da je to rizican potez... mozes da popijes blamazu godine...


Gledajući realno, nismo sve iste i ne možeš sve 'današnje' cure ubacivati u isti koš.

Ne volim takve vrste iznenađenja. Ne mora mi pjevati niti činiti slične ludarije, dovoljno je jedno iskreno "volim te" da bih bila najsretnije biće na svijetu...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Serenada: Da or Ne Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon