www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 1:29 am    Naslov poruke: On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Na vrh strane Na dno strane

Da li ste ikad doživljele da morate birati između 1. Mlađeg, punog ljubavi, ali bez stana, auta i slično, al kad vas pogleda u oči, osjećate njegovu ljubav
ili 2. Starijeg, auto nabrijano, pun novca, mijenja cure kao čarape, ali ipak tako loš vaš privlači?


Kojega ste ili kojega bi izabrale?



_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Mlađeg, punog ljubavi, ali bez stana, auta i slično, al kad vas pogleda u oči, osjećate njegovu ljubav

mislim da je ovo poslednje presudno Wink

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se nije nikad desilo da mogu da biram....uvek sam bivala izabrana Wink
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se nisam našla u situaciji da biram ( i ne daj Bože da se nađem ).
Ali izabrala bi to prvo.. Najbitnije od svega je ljubav.
Ljubav koju osećate i vi i vaš partner,kada ne možete jedno bez drugog,kada se zaželite,..
Pare mogu priuštiti skoro sve ali ljubav ne mogu i u tome je razlika Wink
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možete samo pričati, a vaš unutrašnji glas viče PARE PARE Exclamation Exclamation

Sve je u parama.

nextajox je napisao/la sledeće:
Najbitnije od svega je ljubav.
Ljubav koju osećate i vi i vaš partner,kada ne možete jedno bez drugog,kada se zaželite,..


Potpuno se slažem i ka tome još fali dodati bez para nema ljubavi..... i mnogi se možda neće složiti.

Dok nisi niko i ništa (t.j bez para) - nema ljubavi
Razz

_________________

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda da ste vi muskarci imali jako losa iskustva sa zenama (jerotije, hot cherry....) pa prosto volite da govorite u nase ime....a sto to volim prosto da procitam... Rolling Eyes

imala sam i ja losih iskustava sa vama, pa nikad nisam rekla da su svi isti...

ako devojke kazu da zele ljubav, onda to stvarno zele

ako zele pare, onda zele pare

a vi ocigledno nailazite samo na ovu drugu vrstu

a sami se zapitajte zasto je to tako

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:

ako devojke kazu da zele ljubav, onda to stvarno zele


DA oni žele ljubav i ja mislim da čovek sa parama je više privlačniji... zašto Question pa zato što - kad ona vidi kola, kako si obučen, sat, naočare pa tek tvoj osmeh ona se zaljubi i poludi.. to možda i jeste prava ljubav Exclamation

A sad možda on i ima naj osmeh, AMA bez para mu ništa ne znači Exclamation

Zato je uvek bolji starji ili mlađi nije velika razlika ... bitne su pare.

Sa njima je lep život... bez njih je sr**je

A pričam tako što iz nikog sam postao neko i osetio sam na sebi kakva je PARA manipulator Exclamation

_________________

 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:

Potpuno se slažem i ka tome još fali dodati bez para nema ljubavi..... i mnogi se možda neće složiti.

Dok nisi niko i ništa (t.j bez para) - nema ljubavi


ja se napr. slazem sa Hot Cherryem... Wink pa generalno kad se posmatra.....naravno da nema u danasnje vreme ljubavi ako nema para...to jeste jedna gruba i ruzna cinjenica ali je to tako...zaista,kakvo ja to vreme mogu da provedem sa nekim muskarcem ako on nepr. ne zaradjuje i ne moze da me izvede u bioskop,ili pozoriste ili nkeu veceru ili na koncert ili na putovanje do nekog izletista,banje,salasa za vikend???a da ne govorim na putovanje u inostranstvo da zajedno dozivljavamo upoznavanje neke nove kulture,obicaja,tradicije??
pa sta ce mi tamo neki muskarac koji cuci u jednoj sobi roditeljske kuce,pa pri tom toliko zaradjuje da jedva ima sebi da kupi duks,farmerke i par carapa ,ili da nema auto ili da ga ima ali da mu od plate ne moze da ostane da natoci gorivo???i kad i kako ce taj da me izvede negde?pa necu valjda s njim da se vidjam samo u njegovoj sobi? Laughing
e pa tu zaista nema ljubavi...i meni takav muskarac ne treba!kako mogu da se zaljubim u njega?u njegovu lepotu?a ovamo nije sposoban da sebe prehrani??
naravno da mora ljubav da postoji...ali od ljubavi se ne zivi
ma nema sanse Mr. Green Mr. Green za mene...je privlacniji muskarac koji je sposoban da zaradi pare a ne neku crkavicu:wink:
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je na pocetku bila konstatacija,. mladji, koji nema auto i stan ali ima ljubav

e ja s tim mladjim mogu zajedno da stvaram i u tome vidim car naseg zajednickog zivota, nase pozrtvovanosti i nase ljubavi

sto se starijeg tice, ne sumnjam da tu postoji ljubav, (meni se licno stariji ne dopadaju, ali ima onih koji to vole), ali taj stariji ce se uvek pitati da li je ta devojka s njim zbog para ili zbog njega, a ona ce se mozda pitati jel on u njoj vidi samo cicu koju ce setati i pokazivati drugima....ako je opet prava ljubav u pitanju samo napred...ali mi nemojte onda pare spominjati Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad nešto razmišljam...

Sve zavisi i od situacije ako je ona rođena na selu i nikad nije osetila "život" za nju je bogatstvo(ljubav), ako on ima krave, konje, piliće i t.d..... hahah i ona se zaljubi...

Ovaj drugi tip devojaka će izabrati (krave) pare, (konje) auta, (piliće) odeća.... ahhaahahahahaha Laughing Laughing Laughing

i još ako imaš cilj i hoćeš da živiš normalan život pa moraš se truditi i naša je dužnost imati PAREa njihova uživati u njima(parama)

Moja žena imaće sve što poželi (ne devojka žena mojih deca) Laughing zato što će to zaslužiti Mr. Green Mr. Green

_________________

 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
mislim da je na pocetku bila konstatacija,. mladji, koji nema auto i stan ali ima ljubav
e ja s tim mladjim mogu zajedno da stvaram i u tome vidim car naseg zajednickog zivota, nase pozrtvovanosti i nase ljubavi


da naravno.....ali cekaj...sta ako taj isti se ne trudi da stvara a ti se trudis?sta ako on vidi u tebi osobu koja je odgovorna ,vredna i marljiva i zna i ume da zaradi a on tada sam sebi kaze"ma ne sekiram se ja ,meni ce moja malecka da zaradi,ma ja cu bre da uzivam,ona zna da ima moju ljubav i da ja nju neizmerno volim"....i tako on nastavi da radi za neku bednu platu,dodje s posla i ode u kafanu s drustvom a ti mrtva umorna s posla trcis da bi skuvala za sutra jer ocigledno para za svaki dan rucak u restoranu ne mozes da priustis, i jos pri tom da operes i svoj i njegov ves,usisas kucu,pospremis iza njega ako je sta razbacao dok si ti bila na poslu,ili dok ste radili razlicite smene...i na kraju dana ti nisi ni zasta sem za kreveta da se dobro naspavas jer je sutra radni dan...a on dolazi iz kafane veseo,popio i dobro raspolozen i zeli sex s tobom do jutra bez obzira sto i on radi,a ti ne mozes a on onda kaze da ce da nadje drugu koja moze...i tako ...ma nek se onda on nosi sa svojom ljubavlju prema meni New Evil
dajem ti samo primer Mr. Green ...u sustini muskarci vole da imaju
1. domacicu u kuci
2. kurvu u krevetu
3.damu na ulici
i danasnje vreme je prouzrokovalo da moras jos i da budes
4. sposobna da zaradis i ti i da doprinosis boljoj finansijskoj situaciji jer ocigledno je da se od 1 plate ne moze preziveti:wink:
a to je prosto nemoguce da jedna zena sve postigne...
a sta jos kad sutra dodju i deca???? Shocked pa kad onda zadovoljiti muskarca...nije ni cudo sto ima toliko razvoda danas Rolling Eyes Sad

tako da bih ja se opredelila za sposobnog muskarca koji dobro zaradjuje i da mogu i ja s njim da uzivam u zivotu ....a ne da mi pod obavezno bude sta cu da skuvam za sutra,da razmisljam kako cu da napravim rucak od nicega i kako cu da platim mesecne obaveze....a da njega za to bas briga...ili ga je briga ali se oslonio na mene da ja o tome vodim racuna jer boze moj on mene voli a sve na moja pleca padne.... Evil or Very Mad
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@cherry, bas sam skoro napisala, da ne volim sto zensko okarakterisu kao domacicu, da je maltene jedino sto se ocekuje od nje da sedi kuci i da cuva decu dok muskarac radi i zaradjuje....ja to deljenje ne volim...niti ce to u mom slucaju biti....
ili cu da nadjem muskarca koji ce biti ravnopravan sa mnom ili se nikad necu ni vezivati

mozda vam zvuci neozbiljno ali dovoljno sam zrela i znam sta hocu, cime tezim i kakve kriterijume imam

@lavlje srce, bas me nasmeja tvojim monologom Mr. Green

znam tacno o cemu pricas

ali....upravo sam gore navela svoje razloge....ja takvog ne zelim...pa makar sama ostala...
ako ja mogu da se zrtvujem , budem ambiciozna, ocekujem to i od njega...takav kakvog si ti navela, u sirokom luku zaobilazim...ako moze da me isprati, moze, ako nece, slobodno nek trazi dalje Wink

a sto se ovog tvog primera tice, ne mislis li mozda da je i zena u tome delimicno kriva....ona je ta koja navikava muskarca da sve ima ispeglano, spremljeno, namesteno...a taj samo da uziva i da , sto kazes, zadovoljava se malim stvarima...
zajednicki zivot gledam kao stvar dogovora i pozrtvovanosti obe strane, a ne rintanje samo jednog....cak i muskarca...


malo skrenusmo s teme Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon