www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ga LAZETE??
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Da li ga LAZETE?? Na vrh strane Na dno strane

curice ja bi htela da znam da li lazete svoju "ljubav" i zasto?dali da se krijete?da ga sacuvate?zasto??

 
marina20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 63
Mesto: Kladovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije da ga lazem, al ponekad mu jednostavno ne pricam gde idem!! Mnogo je ljubomoran tako da izbegavam da se svadjam sa njim! A i nemora sve da zna!!!
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam uvijek iskrena....mrzim laži tako da mu uvijek sve kažem!

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lagala jesam..na pocetku..jer nisam zelela da zna sve...dok se nisam osvestila...sela i rekla mu sve..sada ga ne lazem...bukvalno uopste

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne lazem nemam potrebu........moj decko ima razumevanja za sve....laz vezu vodi u pogresnom pravcu.........
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako..to sam shvatila onda kada je to preraslo u vezu....onda mi je bilo zao sto sam ikada slagala Neutral

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad po potrebi da,previse je ljubomoran pa cisto da se ne bi previse nervirao...

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajem sve od sebe biti iskrena...mada nije laku uvijek raspravljati o greskama.Ali bolje to nego da lazem......!
 
mirjanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da svi mi ponekad izreknemo pokoju laz.ja licno,to ne radim da bih nekog povrijedila ,cisto da sprijecim svadju .to ja zovem "biјele lazi",to su one situacije kada je bolje slagati nego reci istinu
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ponekad,mozda cak i nesvesno,s kim idem,gde idem,ali to su samo sitnice...

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako danas laze, a najvise lazemo one koje volimo i nezelimo da izgubimo, uhvatila sam ja svog momka u laz i od tada sam shvatila da i dalje ce lagati pa mogu i ja zar ne?
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno, pa moram maaaalo... Wink
Naravno, dok nije ništa strašno onda je dobro...velike stvari se trudim da ne lažem...

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li ga LAZETE?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon