www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ne volim (ne slusam) narodnjake?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Crvena_Kiselina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2006
Poruke: 81
Mesto: Donnington Park...negde na sredini...

uk.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, sad. Nije da ne volim narodnjake....jednostavno ih ne slusam. Laughing Mislim da je ta vrsta muzike veoma ogranicena i da ima poprilicno izandjalu tematiku. Muzika kao muzika mi nije izazovna jer mislim da bih mogao nastancati najmanje 100 pesama godisnje. Sve pesme su veoma slicne ili mi se barem tako cini. Vizantijska skala, keva...
Ali, sa druge strane, desi se da nekada narodnjaci bas pasu, da li je neko slavlje u pitanju ili nesto...narodnjaci dodaju atmosferi(citaj, laksem razbijanju). E onda ne razmisljam o kvalitetu muzike, samo cepaj... Very Happy


*Kiselina*


 
mirza_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 89

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog glupih tekstova,ne mogu da se nadjem u njima.Naravno ne u svim,ima i dobrih
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno volim narodnu muziku, al jos jednom se ponavaljam NARODNU a ne ovo novokomponovno cudo.
Kad cujem Cuneta i pesmu Janicar,ili nesto staro tipa Mito,bekrijo, Jovano,Jovanke
Devojka sokolu zulum ucinila, Pljevaljski tamburasi,Visegrade grade...itd,itd
Hvala bogu, ima dobre narodne muzike.
Sramota je da u isti kos se na zalost svrstavaju nebuloze tipa Tako mlada, tako mlada
ili vec sto puta pomenuta Bunda od nerca, ili sve ove gluposti od Kebe nazalost
da ne pominjem pevaljke koje i ne znaju sta je pesma,al znaju kod kog
plasticnog hirurga da grudi srede,nek se raduje siroka narodna masa Mr. Green

Ne znam, glupa sam,hvala Bogu da jesam,za ovakve stvari
Ne razumem da to neko moze dobrovoljno da slusa i jos i voli
Da moze da udje u prodavnicu i kupi album, npr od Mileta Kitica Shocked

Zali boze bacenih para, bolje ih skloniti pa ustedeti za neko teze vreme

Al ocigledno je da svako ima svoju publiku,i da te nebuloze ostaju na estradi
Sigurno, u zivotu mogu da se kladim,ne dugo.
Evo pogledajte, jedan Cune ili Tozovac,ili Zoran Kalezic, imaju po skoro sto godina
a cudna mi cuda, voli ih neko ko nema jos ni 30.
I sigurno nisam jedina

Mozda mi je sreca te su mi roditelji uvek bili ka tome okrenuti
Kod mene u kuci se nije culo nikad nesto slicno danasnjem sundu
Jednostavno,nisam vaspitana na toj muzici

Al zato imam prvi singl od Riblje corbe i Bjelog dugmeta, starije od mene Very Happy
I celu diskografiju od Beatles

Ne kazem da zabavnjaci snimaju iskljucivo dobru muziku.Nee, sigurno
Ima li veceg sunda od Djogani i njegovih debiliteta
Da ne pocnem i ovde da se nabrajam

Al ko zna,shvatice sta mislim
Dobra muzika se uvek prepozna

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije da ih obožavam, ali mogu poslušati. I to samo one 'provjerene'- Stoju, Halida, Brenu i neke cecine pjesme. Ove nove dace, jece, goge i seke kako same sebe nazivaju (Bože sačuvaj) ne mogu ni smislit. zapravo, gade mi se. Gadi mi se kad vidim ženu polugolu kojoj piše na čelu da moli Boga da fotograf skonta da joj vire gačice pa da postane zvijezda...gade mi se te riječi pjesama. 'Devojka za jedno veče misli briga me, al kod tebe su još uvek moje gačice'- Bože sačuvaj rečenice! I što će sad pomisliti jedna mlada cura koja ovo čuje?
Strašno je na što smo spali, pucnjave, opijanja, kurvaluk (oprostite na izrazu ali to je najblaži izraz za ono što sam pod tim mislila!)
Aureliano nemoj se pitati što s tobom nije u redu pa to ne voliš slušati. Ti si samo jedan od pametnih ljudi koji ne dopuštaju da ime neke ku'vice bez škole pune glavu glupim tekstovima i još glupljim glasovima.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

narodna muzika se slusa u drustvu...i tu na raspolozenje ti podjednako deluje i muzika i drustvo. Ja na primer sama nemogu slusati narodnjake...cak mi i ne padne na pamet,ali kada sam u drustvu....prosto ih trazim. I ja mislim da je ovo kod mene nedefinisan fenomen. Ista je situacija i sa tobom. Mozes il ne mozes narodnjake da podneses...drugo nema..

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko pitanje... jednostavno odrasla sam u kuci gdje se narodna nije slusala... niti ju je iko slusao od nasih prijatelja... odrasla sam u zabavnu... mozda je to razlog zasto je ne volim (ne podnosim)... ko ce ga znati...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam odrasla u Sarajevu uz Lepu Brenu, a volim poslušati njene pjesme zato jer me podsjećaju na djetinjstvo...
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su neki narodnjaci OK,a neki nisu...uglavnom zbog uzasnog zavijanja,kao da dodoh u Tursku... Rolling Eyes a i moram reci da su mi priglupi tekstovi i jeftina obleka izvodaca trn u oku...

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odrastao sam u narodnjake,uz pink Laughing i do cca 2000-01 godine moglo se slusati...ali poslije..neja sansi sve nekakav turbofolk i sta ti ja znam..fuj
 
Icy_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narodnjake ne slusam jer su im textovi veeeeoma glupi,pevaci jos gluplji,recenice nemaju vezu sa vezom,veoma lose su sklopljene,pevaci su veoma nepismeni...O oblacenju ne zelim ni da govorim...Sve pevacice izgledaju kao k***e,a problem je sto ih omladina gleda i trudi se da budu kao one...Na kraju,te devojke postaju....Necu ni da nastavljam....Ne samo da ne slusam narodnjake,vec ih ni ne podnosim,gnusam se kada prodjem pored nekog kafica,a ono treste narodnjeci,a tek kad cujem kako sa ponosom devojke i momci govore "Ja slusam narodnjake"....Mene bi najiskrenije bilo sramota da kazem da njih slusam...A opet,svako ima pravo na svoj izbor...U mom drustvu nema osoba koje slusaju to,a ne verujem da ce ih ikada i biti....Imam mnogo drugacije stavove od osoba koje slusaju narodnjeke i nikako se ne uklapamo zajedno....Ja sam ipak klosarka,ulicarka,narkomanka(koje god epitete imate za reperke),a oni su suvise iznad mene....Oni se ponose epitetima:Ljaxe,Fenser,Glupaca,ja Epitetom Klosarka....Smile

_________________
Icy Pozz From Icy_Girl
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kuci ne slusam narodnjake,ali kad odem u neku diskoteku,ne mogu da se pogubim ako nema narodnjaka..naravno,ne onih ubica-seke,dare,kokicke,maje marijane,tine,goge i slicnog...uz aca pejovica ,ceca i lukasa vrhhh:)
 
Yule2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2006
Poruke: 53

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da ih slusam, zato sto su uglavnom svi narodnjaci iz Granda, a smatram da Grand kao da zeli ovom narodu da ispira mozak, i da slusa ono sto im oni diktiraju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zasto ne volim (ne slusam) narodnjake? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon