www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ne volim (ne slusam) narodnjake?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rock fan, ali slusam i narodna muzika. Ne mogu da kazem neki zli stvari od narodna muzika. Imamo samo dobra muzika i losa muzika.

 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zato sto su STOKAA

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

narodnjaci su zakon, nema bolje muzike za opuštanje
 
Dushan_maestro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 33

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slusham narodnjake i trudim se svim silama da pobegnem od te muzike a narochito od tekstova koji vredjaju moju inteligenciju...
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slušam narodnjake..ali živim s ljudima koji ih intenzivno slušaju..i nemam ništa protiv..ko voli nek izvoli..Ako se nađem na nekom mjestu ili drštvu gdje se to sluša a ekipa je dobra i meni je sve super..Nit ih volim nit mrzim..Li-la..

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bogami volim da slusam kad izadjem na neku zurkicu Smile
 
pedjabg_pa
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svi ih volimo kada popijemo

_________________
Pozdrav svima!
Druzenje,e-mail druzenje,chat....

Hello to all!
I am for frienship,e-mail friandship,chat
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slusam narodnjake iz razloga sto me ta muzika ne privlaci.ima puno onog istezanja glasa.

_________________
can't stop my spinning head
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slusala sam i ponekad slusam


a razlozi protiv su"

neukusni textovi
nedolicno ponasanje i oblacenje pevaca/pevacica
ponekad me jako rastuzuju

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta im fali?Ja ih baš obožavam.

_________________
M A N U E L A
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim narodnjake - ovu novokoponovanu muziku sa ispremetanim zvucima teskog metala i harmonike, uz zavijajcuce glasove pjevaljki kojima je dekolte toliko uzak i dubok, da se sve preliva i kipi, uz pjevace kojima poslije razredjivacem treba skidati osmjeh s lica... Sramota za sav narod, i zali Boze ovu omladinu koja uziva uz takvu muziku.
Ipak, postujem narodnu, ali - onu pravu narodnu, izvornu muziku i lijepe glasove - kada cujem Merimu Njegomir, Tozovca, Miroslava Ilica, Cuneta Gojkovica... Svaka cast njima.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

narodna,prava narodna muzika-tamburasi, trube itd..nemam ni ja nista protiv. mada opet nisam neki fan,ali da se izdrzati.
samo ako pod kontekstom "narodnjaci" ne mislite "grand,zam,turbofolk"! New Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zasto ne volim (ne slusam) narodnjake? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon