www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Windows vs Linux
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo mi reci koju distribuciju si instalirao ? Slackware, Suse...?

 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi znas da sam imao XP pre, ubacim DVD instaliram Slackware, ono kao pratim uputstva, zavrshim instalaciju. Reset racunara i krk...on normalno stratuje XP kao da nema nijednog drugog OS-a. Kako da imam onaj boot screen da odaberem Linux ili Xp. Gde to da setujem i kako?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dreams je napisao/la sledeće:
Vidi znas da sam imao XP pre, ubacim DVD instaliram Slackware, ono kao pratim uputstva, zavrshim instalaciju. Reset racunara i krk...on normalno stratuje XP kao da nema nijednog drugog OS-a. Kako da imam onaj boot screen da odaberem Linux ili Xp. Gde to da setujem i kako?
skini s neta program os selector ili acronis disk director suite koji u sebi ima os seleector pa ces moci pomocu njega inace uglavnom se instalira neki drigi os pa tek onda xp zato jer xp u sbi sadrzi os maada kad ssam ja instalirao suse 10 a vec mi je prethodno bio instaliran xp sve se samo podesilo i radilo al ti vidi preko nekog od ovih prog koje sam ti naveo...

( apokusaj da vidis ovde:idi na my computer desnim klikom ->properties->tab advanced pa pod njim 3 okvir koji se zove:start uo & recovery->klikni na settings->pod skrol opcijom default os vidi dal imas opciju da izaberes linux i xp/linux ako imas ovu drugu izaberi je to bi moda moglo da ti pomogne....)
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez Windowsa nema igrica a bez igrica zivota..
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

patkan92 je napisao/la sledeće:
Bez Windowsa nema igrica a bez igrica zivota..


al zato imas emulatore za windows-ove igrice da mozes da i igras u linuxu tako da je linux bolji....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puno bolji linux sto se tice sigurnosti na netu, server platformi, mreza i slicno, medjutim mana svih linuxa je problemi sa instalacijom hardware-a, nedostatak drivera, isl mada se danas sve vise na tom radi, tako da u bliskoj buducnosti linux ce biti svugdje no.1 Wink

ja sam nekolko instalacija imo od pocetaka knopix, suse, ubuntu, itd itd suse je jako dobar

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
bloody2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sto je novije je i gore. Naravno da je bolji Windows. Ko zna za koliko min pada sistem kod Viste Laughing
 
Milan Krle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo je lakse snalaziti se u Windowsu, imao sam iskustva sa Linux-om
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, navikao sam na Windows, ali mislim da je ipak sa stanovista razvoja i izmenivosti Linux ipak bolji.

Ali mislim da bi trebali da koristimo onaj OS koji nam pomaze da posao obavljamo sto bolje.



[Edit by DJ Intruder: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
dubtmn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 09 Sep 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje misljenje je da za sada je bolji Windows, zbog obilja programa pisanih za ovaj operativni sistem. ali u buducnosti, ko zna?
 
kymma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 22

indonesia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radim sa Win, Lin i Mac i sve zavisi sta ti tacno treba.

Win ima najvishe programa koji rade.

Lin za umrezavanje, programiranje, server, mnogo je lak, tj. ne opterecuje komp mnogo.

Mac za grafiku nema boljeg...


Tako da sta ti treba to i koristis
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

linux definitivno

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Windows vs Linux Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon