www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lilly lovedoll zelje
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Lilly lovedoll zelje Na vrh strane Na dno strane

Olja Karleusa-zene lavice

 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo postavio sam ti Olju Wink

_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti puno Smile
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lud sekund minut sat
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je vec postavljena duze vreme na sajtu . Predlazem da koristis opciju search i onda ako ustanovis da nema na sajtu ti izjasnis zelju Wink

_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aha znaci moram ime izvodjaca da ukucam posto nista ne dobijam na ime pjesme.Hvala
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Indy Bato bre karaoke hitno mi treba Sad
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim sta da ti kazem .......

Kao prvo ovde nema pod hitno
Kao drugo pesme odpevata od Indy na Festivalu ove godine i to skoro tek znaci odkud nama sad Karaoke fajl

Mi ga nemamo i na netu ga nema !

_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemate vi nista od karaoka...Neke stare gluposti...Ja ih imam milion ali vasi administratori mi ne odgovaraju kad hocu da vam posaljem...Novih i starih svega imam...A ako vi bas necete da ih stavite na sajt vas problem.I mnogi jos pisu pod hitno


A da li mozda znate neku pesmu ovako ide:
Nek padne sneg iako rana jesen je
nek padne sneg neka zaveje tugu...
Ako imate to mi je muzicka zelja
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde niko nema nama da kaze " hitno " Ovo mi radimo dobrovoljno za sve clanove i kome nepase nasa brzina rada njemu necemo ni ispunjavati zelje!

Kao drugo nikome ne trebaju karaoke ili midi fajlovi ako neko pozeli i mi imamo ili naletimo na te iste mi postavimo i nikako drugacije .


Ako mislis da mi imamo samo gluposti na sajtu ti nemoj skidati niko te ne tera da skidas .

Ova tvoja tema je do daljneg zakljucana !

_________________


Poslednja prepravka: S*A*S*A datum Pet Jan 26, 2007 9:00 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 11:27 am    Naslov poruke: FOLK~GIRL zelje Na vrh strane Na dno strane

agin.Evo posto mi je ona tema zbog gluposti zakljucana, otvaram novu.AKo moze djelem djelem.mp3 ali da ga pjeva zensko AKO je moguce Marina Zivkovic ako nije, neka druga.
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema ti koliko vidim nije bila bezveze zakljucana, no to nema veze. Ja sam ti temu otkljucao i spojio sa ovom koju si danas otvorila. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Lilly lovedoll zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon