www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak? jedan ili...
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
bonita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Brak? jedan ili... Na vrh strane Na dno strane

Mislite li da brak treba da bude za cijeli zivot? mislite li da vas jedan muskarac moze zadovoljavati cijeli zivot ili smatrate da treba iskoristit sve sto vam zivot pruza,probati i brak s drugim muskarcima? Biste li ako sta vec u braku i zaljubite se bili spremni slijediti srce i udati se ponovo za ovog u kojeg ste se zaljubili te ostaviti svog muza...ili bi proveli ostatak zivota s muzem razmisljajuci kako bi vam zivot izgledao da ste otisli s ovim drugim?

 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se ne udajem jer svi za brak traže garanciju "za ceo život" a ja sebe u toj ulozi ne vidim.

Da ne budem shvaćena pogrešno, volela bih da se udam i da osetim da je taj neko - neko za ceo život ali...

Po meni, ljudi bi trebalo sa sebe da skinu tu provincijalsku frazu koju nam kroz sistem vaspitanja nameću kao MORAL da je sramota razvesti se ?!?

Bolje dobar razvod nego loš brak 8)
 
jasenovka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 211

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam vec u braku i mnogo sam srecna mislim da ce biti vecan tako i treba da bude...
 
tastatura1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 42

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Re: Brak? jedan ili... Na vrh strane Na dno strane

bonita je napisao/la sledeće:
Mislite li da brak treba da bude za cijeli zivot? mislite li da vas jedan muskarac moze zadovoljavati cijeli zivot ili smatrate da treba iskoristit sve sto vam zivot pruza,probati i brak s drugim muskarcima?


Cemu brak, ako nije za ceo zivot?
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za monogamiju.Poligamija nije moj fax........a sem toga:prava ljubav je samo jedna

_________________


Love don't let me go
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da brak treba da bude za ceo zivot
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledam ljude oko sebe..gledam moju porodicu i familiju...skoro svi su razvedeni...i ja sam sama dete razvedenih roditelja....stoga zelim da moj brak bude za ceo zivot! Nije u pitanju moral, vec jednostavno smatram da to tako treba. istina je , da je bolje dobar razvod nego los brak, ali zato pazimo za koga se udajemo. Ljudi se s vremenom menjaju, te promene treba prihvatiti....i ja se zaista nadam da ce moj brak biti jedan, i za ceo zivot...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ljudi treba da stupe u brak kada se iskreno i bezuslovno vole.. ta ljubav nikada ne prestaje i onda nema potreba za drugim brakom i rastavom
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sebe jednostavno ne mogu da zamislim da dobar dio zivota provedem pored jednog covjeka,nemojte me pogresno shvatiti,mislim da se necu ni udavati.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sebe vidim u braku za ceo zivot i mislim da je to ok!!!Ali podrzavam i one koji zive zajedno a nisu vencani...a kao da jesu.Pa ne mora sve biti na papiru!

_________________
zivot je lep
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa cim je osoba trazila nekog drugog znaci da joj s osobom s kojom je trenutno nesto nedostaje. Naravno u brak se ne treba zaletati, ali ako vam ne ide, bolje razvod nego los brak, a i nikada ne mozete predpostaviti da ce vasa ljubav prema nekoj osobi mozda nestati za 5-10 godina. Nekada je bila sramota uopste i pomisliti na razvod (mada je to jos uvek aktuelno u manjim sredinama), ali danas je to sasvim normalno i smatram da niko od nas ne treba da se muci i da ugadja okolini jer svako zivi svoj zivot. Ja sam dete razvedenih roditelja i ne smatram moje roditelje losim ljudima zbog tog poteza, naprotiv bolje ovako nego da sam celog zivota gledala svadje, razne scene i njihovo nezadovoljstvo.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se budem udala,to ce mi biti za celi zivot. U svakom slucaju,boricu se za brak.Nadam se da nikad necu iskusiti ono: "Nikad ne reci nikad"...ali nadam se da se nikad necu ni razvesti...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Brak? jedan ili... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon