www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak? jedan ili...
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Re: Brak? jedan ili... Na vrh strane Na dno strane

bonita je napisao/la sledeće:
Mislite li da brak treba da bude za cijeli zivot? mislite li da vas jedan muskarac moze zadovoljavati cijeli zivot ili smatrate da treba iskoristit sve sto vam zivot pruza,probati i brak s drugim muskarcima? Biste li ako sta vec u braku i zaljubite se bili spremni slijediti srce i udati se ponovo za ovog u kojeg ste se zaljubili te ostaviti svog muza...ili bi proveli ostatak zivota s muzem razmisljajuci kako bi vam zivot izgledao da ste otisli s ovim drugim?

volela bih da brak bude nesto sto traje ceo zivot...ali samo onda kada vredi ..nije to e ne svidja mi se vise ovako hocu sad da probam nesto drugo..vec sve dok sam srecna sa njim..da sto da ne..onog momenta kada shvatite da to vise nije ljubav..vec uzaludno pokusavanje ostajanja u zajednici jer znate da to tako treba, da tako mora biti..bolje je tici nego stvarati bol jedno drugome...i ako postoji taj drugi kojeg cete moci voleti..zasto da ne...



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
neobicna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako bih volela samo jedan, srecan brak... Zato sam i oprezna dok biram zivotnog saputnika... Ali, uvek sami govorila da ne bezim od razvoda, jer svakako je bolje biti sam nego u losem drustvu
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

voljela bi da kad se udam to potraje cijeli život , ali ako poslje nekog vremena ne ide, naravno da se razvedeš, šta ćeš drugo!
a najviše mi se sviđa život sa partnerom ali bez nekih nepotrebnih papira i svadbi..ako bude moj partner za najradije bi živjela tako!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brak? nijedan!

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad...pozeljno je jedan tj. prvi da bude i pravi, ali ako dodje do braka a onda ne ide naravno da treba ici dalje a ne po svaku cenu ostajati u braku u kome nismo zadovoljni i srecni. Znaci bilo bi lepo jedan brak ali ako nije to to onda onoliko puta dok ne nadjete osobu sa kojom zelite da provedete ostatak zivota.

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auh, kako crnih odgovora, na jednu ovako lepu temu! Brak je nesto najlepse sto postoji, ako se naravno-upozna i dozivi takav brak. Na zalost, postoje i oni drugi-brakovi koji su sve, ali nikako "brakovi". Brakovi koje sklapaju nezrela i neizzivljena deca, osobe koje nisu svesne svojih potreba i svojih htenja.....
Na svu moju srecu, ja sam okruzena samo pravim brakovima. Moji roditelji, imali su super brak i trajao je do smrti mog oca. Moje sestre-obe imaju fantasticne brakove, moji svekar i svekrva-50 godina zivota, takvog da su na njihovu ljubav, ljubomorni i mnogo mladji ljudi. Ja nisam pozurila sa udajom, birala sam sirom sirom otvorenih ociju. Ja nisam osoba koja je bila zaljubljena u svakog svog decka, volela ga, ili mastala da jednog dana budem majka njegovom detetu! NIKADA! Bas naprotiv, ni jednog nisam "volela", nikada ne bejah smrtno zaljubljena, nijednom nisam patila za nekim i mislia da "nikada vise necu voleti"......
Do svog muza, nisam videla nikoga, za koga pozeleh da bude otac moje dece, tj. ja majka njegove. Bilo je tesko u pocetku, jer je brak skup dvoje do tada, razlicitih ljudi, individua za sebe, koje moraju da se adaptiraju i naviknu na prisustvo ove druge osobe, na njegove potrebe, zanimanja.....U pocetku je islo malo tesko, nije to sve lako. Dosta se odricanja zahteva za izgradnju dobrog braka. Ali vremenom postaje sve lakse i ljudi srastu. Sada, ne zelim niti da razmisljam, kako bi bilo da nisam sa njim. Cinimo sve, da jedno drugom ugodimo, ne nerviramo jedno drugo, nenormalno se postujemo, nema ruznih scena, plakanja, svadja.....naravno da posotje razlike u misljenjima, stavovima, ali se sve da pricom i obostranim postovanjem prevazici. Ljudi nisu ni svesni, koliko NISTA na svetu, ne moze da ti pruzi takvu srecu, kao tvoj/a suprug/a i dete-plod vase ljubavi. Nisam romanticar, ali zivim zivot kakav sam od malena, gledajuci svoje roditelje, sanjala. Ali kao sto rekoh, to trazi mnogo truda, rada na braku, rada na odnosu, ZRELOSTI, a donosi neizmerno bogatstvo, koje niti i jedan jedini posao i sve pare ovog sveta, ne mogu ni na tren da zamene! Wink
Brak-nista lepse i vrednije od toga! Ali sve u svoje vreme! Tek onda, kad covek dovoljno sazri, da shvati lepote i prednosti, kao i pravo znacenje BRAKA! Wink Laughing

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Pon Jan 30, 2006 4:48 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih, kada se udam, da to bude u bukvalu "dok nas smrt ne rastavi"
Mislim da brakovi koji se zasnivaju na svemu i svacemu sem na postovanju, ljubavi,podrzci brzo pucaju a deca(ukoliko ih ima) tu najvise pate i najvecu zrtvu snose. Mada to sto ja zelim je jedno, ono sto ce da bude je drugo, volela bi da se te dve stvari poklope, bice onako kako je "receno".
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista nije toliko savrseno da se ne bi moglo ili smjelo mijenjati.
Samo, prethodno sve "razabrati" da se ne bi dogodio jos jedan
"Kramer protiv Kramera"
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi se trebalo stupiti u brak samo 1i to zauvijek!

Kada u brak udu 2osobe koje se iskreno vole,dovoljno dugo poznaju,koje su ozbiljne i ne bjeze od obaveza a kvalitetno komuniciraju----Takav brak traje do smrti!!!
 
grizli17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 111

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom kad se udam nadam se da ce biti zauvijek.. Smile
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako stupate u brak sa stavom 'dok traje-traje' brak vam i nece uspeti. Bez optimizma nista na svetu ne funkcionise.
Zelim da se udam, da svoj zivot i sve ono sto je meni vazno podelim sa nekim. Volela bih da moj brak traje zauvek. Mnogo truda tu treba uloziti, mnogo se cega odreci, preko mnogih stvari preci, ali ako je partner onaj pravi-sve se na kraju visestruko isplati.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
marina20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 63
Mesto: Kladovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre nego sto se udate uzivajte, znaci izlazci, flertovi, muskarci itd. posle je kasno. Naravno da mozete i u braku izaci, ali nije to to. Flertovanje je drugacije i nemozete menjati tipove (jedino ako varate muzeve)!! Bolje pre braka nego u braku!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Brak? jedan ili... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon