www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak? jedan ili...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da u braku treba biti dok ljubav traje..........kod nekoga ceo zivot kod nekoga ne..........ako ljubav prestane bolje se razvesti nego ziveti u losem braku.....ja tako vidim i zivot i brak..zasto da ja ili moj moz trpimo jedno drugo ako tu nema vise ljubavi ako on ili ja volimo nekoga drugog..........zivot je jedan i treba ga iskoristiti a ne kajati se zasto nesto nismo uradili jer bi nam mozda bilo bolje

 
Pretty_woman78
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 639
Mesto: ........izmedju njegovog srca i sna......

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Re: Brak? jedan ili... Na vrh strane Na dno strane

tastatura1 je napisao/la sledeće:
bonita je napisao/la sledeće:
Mislite li da brak treba da bude za cijeli zivot? mislite li da vas jedan muskarac moze zadovoljavati cijeli zivot ili smatrate da treba iskoristit sve sto vam zivot pruza,probati i brak s drugim muskarcima?


Cemu brak, ako nije za ceo zivot?


Pa ne bih se slozila sa ovim.Nazalost imam jedan brak iza sebe iako imam tek 27god i razvedena sam vec 2godine.Taj brak je bio iz najvece ljubavi na svetu koja postoji, prava bajka.....sve do jednog momenta kad se polako poceo pretvarati u pakao.A sve je pocelo kad smo saznali da cu roditi devojcicu ovu u mom potpisu.Tada krece haos.Svadje, ruzne reci i na kraju batine i mrznja.On je stalno govorio da sam kriva shto cu roditi devojcicu i od toga je sve krenulo pa se gomilalo i gomilalo i gomilalo do prvih batina koje su bile u 8 mesecu trudnoce jer nisam htela da spavam sa njim ???!!!! Svi ce te reci shto ga nisam ostavila odmah, zar ne??? E pa neznam..valjda glupo zensko razmisljanje gde su sada sa stomakom do zuba .....nije hteo ........nece vishe.....i slicno.Onda idu druge batine 2 nedelje posle porodjaja iz istog razloga???!!!! Opet sam razmishljala gde su sa malim detetom, shta cu, kud cu....i ostala i shto je najgore precutala nikom nisam rekla.Posle trecih batina, koje su bile kad je Milica imala 6 meseci a dobijene jer sam ga zamolila da mi donese cuclu detetu, pukao mi je film pokupila sam stvari i otishla kuci.A da ne spominjem da za 6 meseci nije nijednom uzeo svoje dete u ruke, presvukao ili ne daj Boze nahranio ili pricuvao.Kad samo nas dve otishle 3 meseca nije zvao ni dolazio da pita za dete, ja nisam radila, nije znao ni da li dete ima shta da jede.Na zalost, Milica je umrla kad je imala 1godinu i 15 dana, a njen dragi tata je umirao od tuge, shto je normalno, ali da li je normalno da neko po 5 sati dnevno sedi na groblju i place???? Grize ga savest......ali mnogo kasno, na zalost........
Ja se udajem 08.04. Osoba za koju se udajem se zove Toni i da nije bilo njega verovatno bih sad bila u nekoj ludnici jer me je on izvukao iz svega toga, samnom zajedno je plakao, prolazio kroz pakao....a nije morao....
I neka mi sad neko kaze ako moze vec citiranu recenicu :"Cemu brak ako nije za ceo zivot?"

_________________
 
mirjanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brak bi trebao biti za ceo zivot ali i to je u danasnje vreme lutrija.lepo je cuti da neko ima srecan brak i ako on traje godinama onda jos lepse ,ali desava se da covek pogresi,i da tek u braku uvidi da onaj za kog si se udao/udala nije neko s kim mislis da mozes da trajes dugo i onda treba skupiti hrabrost,prekinuti to i krenuti dalje.mislim da svako od nas zasluzuje srecu i ako je nema,treba da je potrazi s nekim drugim.zivot je samo jedan i treba ga iskoristiti
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brak uhhh neznam za to...lijepo je pomisliti o zivotu u dvoje ali opet neznam, tesko je izdrzati sve sto dodje uz brak...previse sam mlada za to
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za jedan ali vredan Razz
želim jednog čo'eka Wink
nadam se da se neću više puta udavati...to mi uopšte ne liči na mene..
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih da budem pesimista i razocaram ali,

najveci deo bracnih prica je posle 5,10,15 godina daleko od onoga kako pocne, a svi su VECINOM poceli iz ljubavi=zaljubljenost

drago mi je sto se prica pritty women zavrsila srecno
 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grizli17 je napisao/la sledeće:
jednom kad se udam nadam se da ce biti zauvijek.. Smile


I ja se tomu nadam, naravno da neznamo sta nas sutra ceka i hoce li sve ispast onako kako smo zamisljali i nadali se, ali voljela bi da se jednom udam i da to bude zauvijek!!
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajoj...... sta naprica....... necu jos da se udajem, a kad se budem udala, ko zna sta ce biti..........
 
ivana_I
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 100
Mesto: tamo di ljubav pociva

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan mi nije uspio,a o drugom ne razmisljam.
ko moze znati da ce s nekim ostariti.
 
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja se nadam da cu imati samo jedan brak, ali videcemo. Nikad se ne zna. Mada, sasvim mi je ok i da neko ima dva braka. Ako jedan, ne ide.... pa bolje prekinuti to, nego muciti se.
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje dobar razvod nego los brak

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ce biti jedan,ali znam samo da cu se bas boriti da brak uspe... ali ako se pokaze suprotno - ne mislim na silu ostajati u njemu.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Brak? jedan ili... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon