www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brak? jedan ili...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
mistyque_m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da treba imati više brakova....treba upoznati više stvari u životu.

 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam zasto bi morao biti za ceo zivot ............. treba da traje onoliko koliko mogu dve osobe da funkcionisu zajedno
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zašto ostati, kad ne ide? Zato što ste se udali? Zato što bih to trebalo da bude zauvek? Pa ne ide uvek tako i mislim, da brak ili ne brak, bolje se razvesti ako vidite da ne ide. Imam seku, sad je u braku četrvtu godinu. Nikako se ne razumije sa mužem. Naravno ima i lepih trenutaka, al to su sitnice. I ostaje, jer kaže da ga voli i da nije lako. Pa nije lako ni posle dugih godina prekinuti vezu, kamoli brak to razumijem, al gledam kako se muči i kako je zbog toga tužna i nesretna. Pa zar je prsten na ruci stvarno ovolike težine?
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan ali vrijedan.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svatko ima zelju kad netkog voli naravno i s druge strane da s njim ili njom ostane za cio zivot , potom tako je kako je
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brak je jako vazan i ozbiljan.ja mislim da treba da bude jedan put i zauvek ali zato da se ne zuris po izboru,prvo da uzivas i kad mislis da je pravi onda da se udas ali opet nikad neznas sta te dalje ceka...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je brak lose bolje izaci iz njega nego ceo zivot patiti

moze biti i za ceo zivot ako sve dobro funkcionise, sve zavisi ali ne treba trpiti i biti zrtva samo da bi smo imali jedan brak










[Edit by knknpnkn: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 6:59 pm    Naslov poruke: Re: Brak? jedan ili... Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:

volela bih da brak bude nesto sto traje ceo zivot...ali samo onda kada vredi ..nije to e ne svidja mi se vise ovako hocu sad da probam nesto drugo..vec sve dok sam srecna sa njim..da sto da ne..onog momenta kada shvatite da to vise nije ljubav..vec uzaludno pokusavanje ostajanja u zajednici jer znate da to tako treba, da tako mora biti..bolje je tici nego stvarati bol jedno drugome...i ako postoji taj drugi kojeg cete moci voleti..zasto da ne...


Jako divno receno,kao da sam ja pisala ovaj post.... Ljubav dodje i moze da prodje,ali da li sam srecna sa tom osobom ili nisam,to je najvaznije.....

_________________
Happy & Married
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan brak :D
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 23, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad se zenis ides s mišlju happily ever after iliti zauvijek Niko nemisli da bi moglo puknut i sve je divno i krasno dok ne počnu problemi A kad pukne tek onda vidis da ne spasava brak brak več ljudi i da je to nobični papir koji kako si potpiso tako isto lako i otpiso

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, mislim da brak treba da bude za celi zivot... ali opet nemam nista protiv kada se ljudi razidju... posle izvesnog vremena shvate da tu osobu nisu dovoljno voleli i nisu spremni da podele ostatak zivota... ako covek pocne da razmislja kako moze da nadje bolje, sa tom osobom vise netreba da bude u braku... nekad je bolje da se razidju, nego da se svadjaju i pocnu da se mrze....

_________________
Happy & Married
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 24, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno jedan jer ako on ne uspe tesko da ce i sledeci...ali ipak...ko zna...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Brak? jedan ili... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 4 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon