www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kajem se sto sam raskinula....
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Kajem se sto sam raskinula.... Na vrh strane Na dno strane

Raskinula si s deckom i posle odredjenog vremena sve vise ti nedostaje i ti polako pocinjes da shvatas da ga jos uvek jako volis, da on nije tako los, nedostaje ti....
Je l' vam se desilo to nekada? Jeste li preduzele nesto ili ste nestavile i dalje da patite?


 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolelo me je jako...mesecima.
Ali se nisam kajala jer sam znala da ipak to nije to. A i da sam htela da obnovim vezu sasvim sam sigurna da on ne bi nikada dozvolio da mu se vratim.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad to pokusala. ako smo vec zavrsili,zavrsili smo. Mada,opet. Mozda nisam osecala nesto toliko jako da bi me pokrenulo da ipak krenem u akciju. Tacnije da predjem preko nekih svojih principa i da se vratim svesno negde gde sam vec bila.
Confused
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa valjda je ta situacija sasvim normalna za svaku vezu u koju smo usli i u njoj bili iskreni i sa osecanjima?
Nije stvar u tome da li ces nastaviti da patis ili ne, to prodje, vec samo koliko daleko ces ici u preispitivanju svojih odluka. Trenutak slabosti sigurno nece uspeti da me navede da promenim misljenje. U takvim trenucima ne razmisljamo trezveno, i toga sam svesna. Dakle, odgovor je - nastavljam dalje da zivim.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
PRESLANA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2007
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao i ja sam bila u kratkom u takvi situaciji Rolling Eyes Rolling Eyes nisam znala šta da radim, jer dok sam bila sa njim u vezi nije mi ništa značijo..al kad sam raskinula sa njim..ja sam mu dala kraj, al ipak mi je sve više nedostajo..trebala sam njegove poglede, dodire, šale itd., shvatila sam da sam zaljubljena, i priznala mu to nakon dva meseca..al to mi je bila njaveča greška, nije me htio nazad..ništa mu nije značio moj zgaženi ponos, tako da curo, moj savet ti je: nemoj mu se vratiti, nemoj ga moliti, zvati...tako češ se samo obrukati..al ipak ti za sebe najbelje znaš, ja za sebe znam da nikad više to nebi uradila Rolling Eyes Rolling Eyes
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se desilo nesto slicno. Sve vrijeme sam ga voljela, i sve sam preduzela da na kraju on bude taj koji pati i pati i pati i pati i... I nije mu trebalo vise od godinu dana da shvati da ja imam momka sa kojim mi je super i kojeg volim, i da se nikad necu pomiriti sa njim Laughing

_________________
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u takvoj situaciji,bolelo me je jako,padala sam u iskusenje da ga nazovem,ali sam izdrzala,ni najmanje se nisam kajala sto smo raskinuli jer ako nije islo prvi put,drugi put moze samo jos gore...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se ali sam nastavila dalje i uspela da ga prebolim...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se....dolazila sam u iskusenje da ga nazovem ali zbog cega,ako smo raskinuli onda tu povratka vise nema,i samo treba ici dalje

_________________
 
malena_19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 80
Mesto: samo kraj njega....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo se i meni...ali ja jos uvek nisam .. nastavila dalje... Ima tu ne dorecenih stvari.. Zbog kojih mislim da se osecam lose... Bice bolje...ipak Ko ZnA Zasto Je to DoBro

_________________
I am a dreamer but when I wake,
..You can't break my spirit-it's my dreams you take.
And as you move on, remember me,
REMEMBER US and all we used to be...
..I've spend a lifetime with you..
And I love you,I SWEAR that's true.
I CANNOT live without you...
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad raskinula,mada mi je sad zao zbog toga

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je kraj kraj, nema povratka i kajanja. Bude mi teško ali nema kajanja. Obično dam toliko slobode i prostora da premišljanje oko toga razlaza nema nikada.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kajem se sto sam raskinula.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon