www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ATI vs. GEFORCE
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: ati9600xt Na vrh strane Na dno strane

ja imam 9600xt fura kao luda!Ali su bolje Gforce!


_________________
AzzO
 
GolmanBoki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za geforce nvidia jer mi odlicno radi i nemam nikakvih problema sa igricama kao ni ostale nvidijine graficke
 
ljube_qcevo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 3
Mesto: Kucevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: asus nforce 6200 Na vrh strane Na dno strane

ja kupio grafichku...ona nece da radi...blokira mi u igricama...samo se skuca...crn ekran...shta moze biti,a?

_________________
...Ljube....
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Re: asus nforce 6200 Na vrh strane Na dno strane

ljube_qcevo je napisao/la sledeće:
ja kupio grafichku...ona nece da radi...blokira mi u igricama...samo se skuca...crn ekran...shta moze biti,a?


99% nisi lepo instalirao drivere. Prvo instaliraj te koji si dobio na disku a onda sa sajta proizvodjaca skini najnovije drivere za svoju graficku i to je to Very Happy
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno ge-force

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam integriranu koja mi kolje procesor,sad sam uzeo ati rx9250(jucer),nece raditi,ali koliko kod je integrirana losa moze vrtiti cak inovije igrice samo se moras odreci detalja i visoke rezolucije,bar je tako kod mene...a ako mi i ati proradi necu je moci usporediti, jer nikad nisam koristio nvidiu...
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka igra više voli ATI a neka GeForce ali to ne znači da neće raditi uopšte.U pitanju su male razlike, ako ne poredimo i 8 seriju GeForca

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
ljiljka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gerofce
 
n-i-k-s-i
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 20
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GeForce definitivno.....
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NVIDIA je trenutno u solidnoj prednosti, ali stalno se smenjuju. Pitanje je samo šta će AMD uraditi sa ATI-jem u svojim rukama.
 
Mrljica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 183
Mesto: City of Dusanovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GFORCE
Uvek bila i bice
Imam mx4 4000 64 bit i radi .....suuuper
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Re: asus nforce 6200 Na vrh strane Na dno strane

ljube_qcevo je napisao/la sledeće:
ja kupio grafichku...ona nece da radi...blokira mi u igricama...samo se skuca...crn ekran...shta moze biti,a?
Moze biti da nevalja idi odma i reklamiraj je.I ja sam tako 1 dobio pokvarenu zasto kako nije me interesovalo odma sam je zamenio i ta druga GeForce 6600(trenuto je koristim radi ko sat)....



Sto se tice razlike i koja je bolja...
pa razlike su male i zavisi od taga kojoj igri koja graficka bolje pristaje...
ali posto sam imao obe mogu slobodno reci da Ati ima malo lepsu sliku i boje a NVidia bolju brzinu rada,ali to su sve nijanse koje se primete tek kada se covek zagleda i zna nasta da obrati paznju....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> ATI vs. GEFORCE Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon