www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mobilni telefoni,mp3 plejeri na chasu,predavanju,poslu???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Mobilni telefoni,mp3 plejeri na chasu,predavanju,poslu??? Na vrh strane Na dno strane

shta mislite,dali treba dozvoliti mobilne na casovima,predavanjima?po meni je trula da ti profa uzme mob!


_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ti se snadji pa se sakriji, mislim da ne bi trebalo da se dozvole jer tebi smeta sto ti brane, razmisli o tome iz ugla profesora, ti predajes , a troje slusaju muziku, petoro pise sms, a petoro gleda slike ili nesto deseto

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa meni je nedawno nastawnica uzela mon na satu...bilo mi je dosadno na satui igrala igrice.....iz toga samizwukla pouku......vishe neigram igrice sam spawam na satu od dosade...........

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa bravo za tebe iznad mene netreba uzimati,shta ako je cas smor i sta uzme ti telefon i ti blejis...blenes levo,desno,shta!onda lepo zakuntas i dobijes ukor!

_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zasto ne pokusas da nesto saslusas? moglo bi ti kasnije koristiti...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
banjaluchanka89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 28

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja sve slusham, ali poshto malo slabije pamtim (nissam glupa, vecj u pitanju trauma Rolling Eyes ), onda se koristim mob. telom i slushalicama na pismenim i usmenima, ali samo PONEKAD! Very Happy
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
a zasto ne pokusas da nesto saslusas? moglo bi ti kasnije koristiti...

kako da slusham kad je dosadno na satu....owako se naspawam lijepo.....iowako samo vichu......usput meni nemogu dat ukor......zalili bi meiowako sam losha uchenica...cool zar ne???

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja na dosadnim casovima slusam muziku i igram igrice,ali ako me ne primete,mada nekima i ne smeta i ako vide.
Po meni,oni bi trebali da se zapitaju cime to mogu da zainteresuju ucenike za predavanje i da cas ucine zanimljivijim,ne moraju oni tako suvoparno da predaju da se svi smorimo...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malena_pula je napisao/la sledeće:

kako da slusham kad je dosadno na satu....owako se naspawam lijepo.....iowako samo vichu......usput meni nemogu dat ukor......zalili bi meiowako sam losha uchenica...cool zar ne???


ne znam...meni nikad nije bilo 'cool' biti los djak...simpaticno je biti mangup, ali mangup sa pokricem tj sa dobrim ocenama...malo se 'zrtvuj' i poslusaj to sto ti pricaju i posle ce sve biti mnogo lakse

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam za to da se mobilni telefoni, Mp3 playeri ... upotrebljavaju na casu jer ako je tebi zanimljivo, mozda nekome nije ili mozda nekog time ometas.
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene na faxu su apsolutno obavezni lap topovi.
Mobilni i mp3 playeri su dozvoljeni,s'tim sto kad hoces da telefoniras izivnes se i tiho izadjes napolje.
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas nisu dozvoljeni ni mobilni ni mp3 playeri,i to mi mnogo smeta(iako to niko ne poshtuje)Mislim shta koga briga shta ja radim ako ja na chasu chachkam mobilni ili slusham muziku tiho to nikom ne smeta,shta onda profesori ima da se bune!

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Mobilni telefoni,mp3 plejeri na chasu,predavanju,poslu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon