www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mobilni telefoni,mp3 plejeri na chasu,predavanju,poslu???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
hristinadj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 53
Mesto: Nish

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bi dozvolili to bi bio opsti haos a ovako kada "nije" dozvoljeno i nije toliko strasno

 
azra basic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2006
Poruke: 44
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko mene je mobic i mp3 uvijek prisutan a ja smatram da profa nema pravo oduzeti meni ili bilo ko drugom mobitel jer ipak nekad se desi da se i on javi usred casa.Ako on to smije raditi zasto mi ne bismo smjeli
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mobilni drzim upaljen. Retko kada se javljam, ali zato konstantno igram igrice. Wink

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja smijem mp3 i mobilni na odredjene casove...
A opet na neke ne smijem cak ni digitron, a ne sto drugo...
 
Hare_Q
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 9
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja to uvijek koristim, sta cu kad je dosadno u skoli, ipak oni su krivi Razz heh

_________________
.....kasnije....
 
zlaja_at
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja na primjer kad slusam muziku na casu , i profa me pita sta je to??
ja kazem to je slusni apart , koji moram da imam u usima inace ne cujemo nista sta on predaje Very Happy

a mislim kad bi bilo dozvoljeno onda nebi bio fazon igrati igrice na casu , i pisat sms na casu.. vako kad je zabranjeno je bolje

[Edit by kumche: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
irina89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2006
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mobilni uvek! super mi je fora da drugarici preko bluetootha za vreme casa saljem porukice ispisane na papriu Smile
sto se tice mp3 playera...srecom imam dugu kosu, pa se bubice i ne vide! Smile))
 
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto je ovo tema koju sam ja otvorio,resio sam malo i da se aktiviram ovde,ja sam uvek bio i ostao za to da budu koristeni na casovima...

_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nama na faksu nitko otvreno (još) nije rekao ili zaprijetio da nešto ne smijemo imati..mislim da je stvar kulture bar tonove na mobitelu isključiti pod predavanjima..
Meni je mobitel uvijek upaljen ali je na vibri..
Naravno da kad je dosadan predmet,koji sam recimo imala u srednjoj pa znam veći dio gradiva,da se sluša mp3 player..ali i to ne najglasnije..i ne u prvom redu ispred profesora.

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je telefon od momenta kad udjem u zgradu faxa na vibraciji...inace mi stoji na stolu pa kad me zanima koliko je sati i sl ja zriknem u njega...nemam praksu da telefoniram, ali ponekad kuckam poruke...ne volim da ometam predavanja i trudim se da to i ne radim...i onako sedim uvek u poslednjem redu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
TODOU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam mislim da ne,meni je skroz cool kad se skrivam od nastavnika dok slusam muziku sa iPod-a.
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nikoga ne ometaš mislim da onda nema potrebe da ti ga oduzme
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Mobilni telefoni,mp3 plejeri na chasu,predavanju,poslu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon