www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mobilni telefoni,mp3 plejeri na chasu,predavanju,poslu???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
darko_calic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne danas zivot bez mobilnog telefona je prosto nezamisliv

 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne,kad se smoris nabijes te zice u usi i bog da te vidi......a profesoru ne smetas prilikom njegovog predavanja.............................................
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas na predavanjima jos ne oduzimaju mobitele barem meni nisu..
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muziku slusam ako je BAS dosadno, a poruke saljem stalno, i posto kucam bez da gledam u mob, onda mi nije problem da gledam u profesora i da kucam poruku Wink
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kada je bas dosadno, posebno na predavanjima na kojima je prisustvi neophodno, da! 200 ljudi u amfiteatru, niko nikog ne slusa, mp3 je resenje!
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam nist protiv toga, samo ukljucite mob na vibraciju!!! Exclamation
 
isssy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2006
Poruke: 59

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mp3 nikad nisam koristila na chasu... a mob. sam koristila samo ako mi stigne poruka, odmah odgovorim i kraj...
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledano iz perspektive profesora, to ne treba dopustati a iz nase perspektive naravno da treba.. Very Happy ja slusam muziku i pisem sms poruke za vreme nekih casova, ali znam kakav mi je koji profesor i kako ko moze da reagije na to.. naravno, isto tako znam kad se predaje nesto bitno, i onda to lepo odslusam..
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da imam mogucnost da uvedem pravilo glede tih spravica..ja bih to obavezno zabranila i strogo kaznila ako se upotrijebi.

U svim javnim ustanovama pa tako i u skoli te stvarcice bi se trebale ugasiti..ali to nasim Balkancima niko nikada nece moci zabraniti/jer ce oni i okrenuti na vibracije ali nece ugasiti/ pa ni ja Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene to zavisi od zanimljivosti na času, ako je smorno (a to je rijetko kad) ili ako ništa ne radimo, ukoliko ne $edim na vidno mjesto profesoru izvadim mobilni sa slušalicama....
Premda je moja škola i predavanja nešto najzanimljivije na svijet što postoji, obožavam je... Laughing
Ozbiljna sam. 8)
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene za "praksu" sedimo u istoj smrdljivoj ucionici skoro 6 sati i smaramo se.Zakljucak: Ziveli telefoni i mp3 playeri.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam uvek koristila i mobitel i mp3 player na casu... Mr. Green

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Mobilni telefoni,mp3 plejeri na chasu,predavanju,poslu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon