www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav u zaledju
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Ljubav u zaledju Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovoj seriji? Meni je bas super,mada mi se neki delovi i ne dopadaju,ali sto se tice mladih parova,to mi je bas zanimljivo...Very Happy

 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja gotivim seriju,to sto kazes ugavnom su mi mladi interesantni....
Ovaj nas kao Ogi Cukic mi je prava komedija

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, serija je...nikad gora, bar se meni nesviđa.....svi su nekako isfolirani......
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se serija svidja...svidja mi se sto se stalno nesto desava,sto nema razvlacenja,prica mi je zanimljiva i serija je generalno dosta realna...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najboljih serija u zadnje vreme definitivno 8)
Ima neku svoju pricu koja se razlikuje i glumacka ekipa je lepo ustimovana i zaista je uzivancija gledati je.
Jedino me nervira ona Maja (Jelena V.) nekako je isfolirana sa onim buljavim ocima Shocked Shocked
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako je bolja od svih spanskih sapunica zajedno!
A da li ste primetili kako je za dok se emituje ova serija na Pinku ton barem 10 puta tisi od uobicajenog, pa onda kad krenu reklame moze srcani udar dobiti Shocked Ne mogu da verujem da to ne mogu da srede nekako nego svakog dana imaju tako strasan propust

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa prethodnikom-bolja je od spanskih sapunica...svidja mi se...
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bas ta Maja(Jelena V.) extra lik u seriji,inace dosta dobro se i oblace u seriji to mi se posebno svidja

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
yayoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne svida mi se.. pogledala jednom i nikad vise

_________________
A kick in the ass is a step forward
 
sarajka-18
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 252
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim seriju, ali ima par likova koji me užasno nerviraju, npr. Maja Župan sa svojim onak! Tu je i Valent (stvarno su mogli naći boljeg glumca).
 
Lara011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma,dajte ljudi, serija je super, pogledajte samo onu glupavu seriju JELENA sto se davala na BK. E to je bio horor, ovo je ssvim pristojna serija, mada ima dosta propusta u kadrovima i sl.
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lara croft tomb raider je napisao/la sledeće:
Ma,dajte ljudi, serija je super, pogledajte samo onu glupavu seriju JELENA sto se davala na BK. E to je bio horor, ovo je ssvim pristojna serija, mada ima dosta propusta u kadrovima i sl.

serija Ljubaw u zaledju je onakwa serija...ima glupih ljudi koji tamo glume........a za razliku od te serije bolja je serija Jelena.......

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Ljubav u zaledju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon