www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

RiNgeRaja
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
FilipovicN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Dec 2005
Poruke: 34
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: RiNgeRaja Na vrh strane Na dno strane

Znaci samo da je bilo vise para film bi bio Super 8)
vidi se d a je na njega utroseno jako malo para gotov pa nista



_________________
OK.
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RingeRaja je po meni jedan od najlosijih nasih filmova. To je film od koga sam ja bukvalno mogao da se razbolim, sto od dosade, sto od gluposti. Ima nekoliko dobrih fora koje su me nasmejale, ali je u celosti gledano to film koji se definitivno treba izbegavati. Losa gluma, losa rezija i najlosija montaza na svetu i sve to u jednom filmu Rolling Eyes Kad se sve to skupi na jednom mestu i pomesa dobija se jedna splacina koju i gladne svinje izbegavaju. Very Happy
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je veoma losh ali nekoliko fora vadi prosek poshto chovek moze chak i da se nasmeje Smile

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da...nije bas toliko los film bre sta vam je...
Ja sam gledao film prvi put pre par dana na tv-u i bas sam se slatko nasmejao ...
 
dadinho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuuu retko los film////
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> RiNgeRaja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon