www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste se opekle???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Da li ste se opekle??? Na vrh strane Na dno strane

Postavljam pitanje kao muska "Stoka" :D ...Bas me interesuje...
Da li ste se osecale iskorisceno posle neke veze...da li ste se svetile...i kako ste se osecale???Jer smo mi muskarci poznati po tome da mislim samo sa ..... :wink: ,i spremni smo na sve zivo da bi dobili ono sto smo naumili,i ne gledajuci na emocije druge strane i naravno koristimo sitne i krupne lazi da bi ostvarili "cilj" !Naravno i kako devojke koje su se opekle vode racuna o sebi...???


 
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislis da si pametniji. svaki put kazes nikad vise. postanes nesto cvrsci, al uvijek postoji neki princ koji probije oklop. naravno, ak je pravi princ.. Smile

_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
Kylix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom, gadno. Mislim da sam nesto i naucila iz svega toga. Ponekad mi je malo i zao sto mu nisam vratila milo za drago tad kada sam mogla.

_________________
Smile
 
bonita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...da svetila? na kraju sam mu vratila onako kako to zene znaju i pao je ko kruska...na kraju me molio da mu se vratim.pa nece niko od mene radit budalu
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam opekla sam se. Doduse, uradila sam to svjesno jer ono sto sam tad zeljela je zahtjevalo da se opecem. Jos nosim oziljak, ali ne boli vise.
Nisam se svetila. Kao sta rekoh, bila sam svjesna da cu se opeci. Sad kad pogledam unazad znam da sam zasluzila da se opecem....ali kakav je to kuhar koji se nikad nije opekao. Wink
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne verujem da te iko moze zeznuti, ako ti to ne dozvolis. Jesam par puta bas lose prosla, ali smatram da sam podjednako kriva. Nikad se ne svetim, nije to moj fazon. Sve sto trazis to i dobijes.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Re: Da li ste se opekle??? Na vrh strane Na dno strane

qzma1981 je napisao/la sledeće:
Postavljam pitanje kao muska "Stoka" Very Happy ...Bas me interesuje...
Da li ste se osecale iskorisceno posle neke veze...da li ste se svetile...i kako ste se osecale???Jer smo mi muskarci poznati po tome da mislim samo sa ..... Wink ,i spremni smo na sve zivo da bi dobili ono sto smo naumili,i ne gledajuci na emocije druge strane i naravno koristimo sitne i krupne lazi da bi ostvarili "cilj" !Naravno i kako devojke koje su se opekle vode racuna o sebi...???

iskoriscena se jesam osetila..posle svake zavrsene veze...ne zato sto sam bolje od ostalih pa mene iskoriscavaju a druge ne..vec zato st dajem sve od sebe..i ulazem sebe u vezu koju gradimo...i smatram da je sasvim normalno i menjati se zbog njega ako ga volis, prilagoditi se, ciniti ustupke..i ne vagam ko je koliko za koga uradio.i nije samo sex u pitanju..tu me niko ne moze iskoristiti..ako ne zelim sex on ga nece ni dobiti i tu je kraj rasprave..mnogo me vise bolisti kada iskoriste moja osecanja...to se mnogo teze zaleci.telo kao telo nema onoliku vrednost koliku ima ljubav..to boli...radzire...a kako se cuvam...zatvroim se u sebe..povucem se...pravim se da ne postojim.dok ne odbluem..onda jako tesko verujem ljudima..i teram ih od sebe..dok ne naidje neko drugi kome cu biti spremna da pruzim sve...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskoristeno se nikad nisam osetila...ali bas nikad. Opekla se jesam,ali mi citav zivot ucimo...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
isica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 178

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako mi nije jasno zashto mushkarci misle da se devojke mnogo razlikuju. Savremena devojka ima iste zahteve kao i svaki mushkarac i mislim da je sad mnogo ceshca obrnuta situacija. Pa momci da li ste se, pardon koliko se cesto osecate iskorishcenim?
 
jasenovka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 211

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj jesam se osecala jednom tako gadno.. bila sam sa momka 4 dana zajedno pa smo spavali zajedno posle toga se nije vise javio kod mene... osecala sam se izkoriscena..
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isica je napisao/la sledeće:
Nikako mi nije jasno zashto mushkarci misle da se devojke mnogo razlikuju. Savremena devojka ima iste zahteve kao i svaki mushkarac i mislim da je sad mnogo ceshca obrnuta situacija. Pa momci da li ste se, pardon koliko se cesto osecate iskorishcenim?

Ovo si dobro rekla... Mnogo cesca je obrnuta situacija.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
JVilkoks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da jesam. Nekako to dodje jednom da mora da se desi...
Mislim, mojom greskom. Ono kao s tobom sam zato sto mojim drugovima moram da pokazem da sam smuvao stariju ribu... I ko sa decom spava...Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li ste se opekle??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon