www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste se opekle???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikada. Ali najiskreniije-nikada. Niti su imali sanse. Moze da proba, Boze moj, na njemu je da proba. Na meni da ga pustim ili ne. Ali, nisam ja bas taj tip da pustim. Wink


_________________


 
sstinational
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam se opekla ali kad bi se to desilo bila bi prinudjena da ubijam! Twisted Evil

_________________
Slatk@_malA_pL@va
 
Nastassia
*Szépség*
*Szépség*





Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 2415
Mesto: Budapest

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opekla se jesam..Al sam majmunu vratila duplo vise!Nece se niko igrati sa mnom!!!
Porazila sam ga pred svima,i jako povredila.. Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes
 
toty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na sreču nikad Laughing
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toty za sve ima prvi put
ja jesam i jos uvijek se nadam da cu se osvetiti
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da jesam i moram priznati, bolelo je. Ne, nisam se svetila jednostavno sam otisla, nisam videla svrhu da i dalje budem sa takvom osobom. A mislim da je moja najaca osveta i moja licna satisfakcija to sto je moja ravnodusnost, osecaj gadjenja i prezira od mene stvorila pobednika tog "duela". Danas posle skoro sedam godina on i dalje zali za svim sto je uradio i ne moze da izadje iz mreze u koju se sam upleo. Iznova se vraca "na mesto zlocina" ali vise nema kome da se vrati, ja odavno nisam tamo.
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam se opekla. Al i naučila iz toga, da ni ljudi koji su ti najbliže nisu savršeni i ne valja da im se dozvoljava sve i veruje sve.....ušla u sobu baš kad su moja tako zvana prijateljica i moj bivši bili usred ****. Pa dobro, na kraju bolelo je njega više nego mene i ja sam to prebolela:). I njega i nju.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne,ne nikad se nisam svetila. To mi je ruzno zato sto tek tada na taj nacin mu stavljam do znanja da se osecam uvredjeno ili iskorisceno.
A da sam se osecala iskorisceno ponekad jesam. A ko nije "iskoriscen " posle veze????
To vazi i za muskarce i zene.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
zlatna_ribica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 99
Mesto: njemacka (al' samo fizicki)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam i jos nosim oziljak..Povremeno boli, jako!
 
oci zelene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 5:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam jednom, al sam i ja bila kriva sto sam uopste njega verovala..pa sam najvecu gresku napravila
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam se nikad opekla u tom smislu.... Ali sam se uvijek razocarala. Ali isto tako sam uvijek naucila nesto iz toga. U ovoj vezi se nisam niti malo razocarala, niti mislim da cu da se razocaram, jer je jednostavno sve savrseno.... Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, ali ne pridajem tome predugo važnost..već nastavljam sa životom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li ste se opekle??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon