www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste se opekle???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Re: Da li ste se opekle??? Na vrh strane Na dno strane

qzma1981 je napisao/la sledeće:
Postavljam pitanje kao muska "Stoka" Very Happy ...Bas me interesuje...
Da li ste se osecale iskorisceno posle neke veze...da li ste se svetile...i kako ste se osecale???Jer smo mi muskarci poznati po tome da mislim samo sa ..... Wink ,i spremni smo na sve zivo da bi dobili ono sto smo naumili,i ne gledajuci na emocije druge strane i naravno koristimo sitne i krupne lazi da bi ostvarili "cilj" !Naravno i kako devojke koje su se opekle vode racuna o sebi...???


A zar si ti musko Question


 
mirjanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opekla se jesam ali sto te ne ubije ,cini te jacim.i nisam se nikom svetila,sve to jednom dodje na svoje.i svako dobije u zivotu ono sto zasluzuje.mada mislim da treba skupiti snagu i uzvratiti takav udarac,pa sta bude nek bude
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sam se opekla ali to je lekcija vise u zivotu.Nisam se svetila ali sam bila jako besna,najvise na sebe.

_________________
zivot je lep
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesan, opekla san se, a za sve postoji prvi put. Šta se ono kaže: Ko se jedanput opeče, posli i na hladno puše.
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam ni sama...nisam se opekla bash na taj nanchin.... nisam bila iskorishtena ni nishta slichno... jednostavno, problem je bio njegov dug jezik i lazi kojima se hvalio prijateljima...
nisam se svetila, jednostavno sam mu okrenula ledja i otishla... jer ne dam nikom, pa ni njemu kojeg sam volela da od mene pravi idiota... naravno, on je taj koji je na kraju patio, plakao i molio da mu se vratim... dzabe.... ne nameravam da troshim vreme na osobu poput njega... jednostavno, nije me vredan..

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu reci da jesam.....bilo je nekih promasenih ljubavi,ali nista strasno...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam mu se svetila ali sam nasla nacina da budem srecna i bez njega...jos cemo videti kako ce to na njega da deluje.Veeovatno porazavajuce jer znam da mu se svidjam...:hihihi:)Ali bas me biga on je proslost od sinoc i to je to!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dakako da jesam cesto puta i nimalo mi nije bilo dobro zbog toga bila sam jako tuzna....cesto sam se izbukla uz pomoc prijateljica ili eventualno drugiih partnera Razz Razz Razz
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na taj nacin na koji ti mislis nisam nikad.
Lepo je rekla nastasenjka - ne moze te niko preci ako mu to sam ne dozvolis. A ja ne dozvoljavam da se igraju samnom na taj nacin. Nisam ja nicija igracka!
Jesam se opekla na neke druge stvari, ali nakon njih nisam se nikad osecala iskorisceno, vec razocarano.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opekla sam se samo jednom,od tada se dobro cuvam...nisam osvetoljubiva... Wink

_________________
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam...pa recimo da sam pogresila sto sam spavala sa drugom iz odeljenja...i da me sada zove samo kada oce da me "opali"...
osvetila se jesam!njegova devojka je sve (oops) saznala...
od tad sam happy,znam da mu je 1oo puta gore nego meni... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada me izigrate i povredite kao sto ste puno puta u stanju sam da vam se osvatim na najbolnije nacine na koje mogu!Da vas povredim i unistim bas kao sto ste vi mene!i svak iput sam postajala hladna zbog vas i povredjivala i one koji to nisu zasluzili!!!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li ste se opekle??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon