www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste se opekle???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opekla se zaista jesam ali iz toga sam izasla mnogo bolja, pametnija...Sad sam u fazonu da se nije rodio taj koji ce isto tako da me sagori. Mnogo sam pazljivija i ne dopustam da neko prema meni nema postovanja...ne nekog preteranog ali postovanje mi treba, zajedno sa iskrenosti i sa mnogo ljubavi


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm a sta znaci to "opekla sam se" sta neko mora da ti uradi da bi ti na kraju shvatila da si se "opekla?" Mislim da ne postoji to musko/zensko iskoriscavanje,da svi u te veze/kombinacije,kako god ulazimo svesno makar na trenutak i da moras da budes prilicno plitak ili zaljubljen da bi te neko "povredio" mada,kazem,zenske nisu glupe i cesto zatvaraju oci na neke stvari i onda posle ispadne "kako to nisam videla" a nisi videla zato sto nisi zelela ili si ignorisala,posle ti je djavo kriv. Svi imamo svoje razloge.
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 12, 2010 11:41 am    Naslov poruke: Re: Da li ste se opekle??? Na vrh strane Na dno strane

qzma1981 je napisao/la sledeće:
Postavljam pitanje kao muska "Stoka" Very Happy ...Bas me interesuje...
Da li ste se osecale iskorisceno posle neke veze...da li ste se svetile...i kako ste se osecale???Jer smo mi muskarci poznati po tome da mislim samo sa ..... Wink ,i spremni smo na sve zivo da bi dobili ono sto smo naumili,i ne gledajuci na emocije druge strane i naravno koristimo sitne i krupne lazi da bi ostvarili "cilj" !Naravno i kako devojke koje su se opekle vode racuna o sebi...???


Dragi moj, ja takve nanjušim na kilometar. Uvek sam bila u vezi sa ok momcima, ne dam se prevariti. Wink

_________________
CARPE DIEM!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2010 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, zaista nisam imala loših iskustava kroz svoje veze, bilo je tu lošijih ili boljih, ali da sam se opekla do te mjere da o svim muškarcima sudim negativno ili ih se klonim, to ni u kom slučaju. Uvijek sam znala šta od nekog želim, kao i šta neko u meni idi i želi i tako se i odnosila i postavljala. Mislim da se opeći može samo žena koja na sve gleda previše romantično i idealizuje stvari preko svake mjere, nesvjesna svojih kao i njegovih mana i isto tako želja i emocija.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li ste se opekle??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon