www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijelazna veza
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Prijelazna veza Na vrh strane Na dno strane

Da ili ne?


_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na sta mislis kad kazes "prijelazna veza"? Jel to mislis na ono "klin se klinom izbija", ulazak u vezu da bi se zaboravila prosla veza?
 
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Na sta mislis kad kazes "prijelazna veza"? Jel to mislis na ono "klin se klinom izbija", ulazak u vezu da bi se zaboravila prosla veza?

da

_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas za tu varijantu. Najcesce svi zavrse povredjeno.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,jesam za prelaznu vezu. Ona moze u mnogome da pomogne.Prvo,vrati ti neko malo poljuljano samopouzdanje,sluzi ti da zaboravis neke stvari,a posle nje si spremam za novi pocetak.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvijek se dvoumim dali je ta veza pametna ili ne. Nakon zadnjeg prekida sam iskreno razmisljala konzumirati jednu takvu da dodjem sebi. A onda....pogledam tog "sretnika" i kazem si da on to nije zasluzio. Ne bih ni ja voljela da sam ja nekome neka cekaonica, kolodvor u kojem su se sklonili dok ne dodje sljedeci vlak da ih odveze na destinaciju koju zele.
Zato zaboravi "prijelaznu vezu", nadji si hrpu "prijatelja" s kojima ces se zezati i izlaziti. Nisi u vezi vec samo razgledas primjerke s kojima je jednog dana veza moguca. Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da... najlakse da prebolis osobu pre te osobe.. Smile
 
neobicna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, ja sam za, ali jedino ako se toj drugoj osobi napomene kakva je situacija - da ce verovatno posluziti za utehu nakon neke veze, pa ako on/ona prihvate - sami su trazili...
 
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neobicna je napisao/la sledeće:
Pa, ja sam za, ali jedino ako se toj drugoj osobi napomene kakva je situacija - da ce verovatno posluziti za utehu nakon neke veze, pa ako on/ona prihvate - sami su trazili...

da, to zvuci posteno.. no, ne vjerujem da bi bash netko pristao na to, ili?

_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliki problem sa prelaznom vezom jeste upravo to-sto je prelazna za vas, ali ne mora to biti i za osobu sa kojom ste u vezi. Najcesce se desi da vi dobijete ono sto ste hteli, neobaveznu,bez-emotivnu zabavu sa likom koji vam je dovoljno simpatican da popuni prazno vreme, ali da taj lik celu pricu shvati ozbiljnije i zavrsi veoma povredjen kada vi odlucite da je "proslo prelazno vreme" i da je dosao trenutak da nastavite dalje. Jedini nacin koji ja vidim da se takva veza zavrsi bez uzajamnog povredjivanja jeste potpuna iskrenost, ma koliko surova bila, jer ona jedina moze da zastiti obe strane.
 
leticija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Avg 2004
Poruke: 58
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naime, dvoumim se pokretat li nesto il ne. imam jednog frenda koji je ok.. sladak je i sve to, al jednostavno nije moj bivsi.. i to je to.. hm, ne znam..

_________________
Možda te se sjetim,
pa ti u san doletim.
Zanimljivo će biti,
više ti se neće sniti!
Lagano ću te skinut,
Te u nebesa vinut.
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne bih nikada imala takvu vezu, lakše bi preboljela bivšeg na neki drugi način, ali ako nekome pomaže baš takva veza, onda zašto da ne!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prijelazna veza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon