www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijelazna veza
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa par puta posle raskida,iako sam ja ostavljala,patila sam za bivsim,i tako usla u novu vezu i prebolela,uvek mi je uspevalo.Dakle ja verujem u to:"Klin se klinom izbija".


_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ellectra je napisao/la sledeće:
Veliki problem sa prelaznom vezom jeste upravo to-sto je prelazna za vas, ali ne mora to biti i za osobu sa kojom ste u vezi. Najcesce se desi da vi dobijete ono sto ste hteli, neobaveznu,bez-emotivnu zabavu sa likom koji vam je dovoljno simpatican da popuni prazno vreme, ali da taj lik celu pricu shvati ozbiljnije i zavrsi veoma povredjen kada vi odlucite da je "proslo prelazno vreme" i da je dosao trenutak da nastavite dalje. Jedini nacin koji ja vidim da se takva veza zavrsi bez uzajamnog povredjivanja jeste potpuna iskrenost, ma koliko surova bila, jer ona jedina moze da zastiti obe strane.

Pazi,cesto se desi da jedna strana udje svesno u tkz. prelaznu vezu (u fazonu-lepo mi je sa njim,pa nek traje dok traje tj. bez nekih ozbiljnih namera) i zaljubi se. Makar se meni to desavalo.Ipak nismo ni mi masine Rolling Eyes

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
bonita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a dobra je to ideja al meni ti nikad nije uspjelo... Mad
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="neobicna"]Pa, ja sam za, ali jedino ako se toj drugoj osobi napomene kakva je situacija - da ce verovatno posluziti za utehu nakon neke veze, pa ako on/ona prihvate - sami su trazili...[/quote]

a zasto mu uopste reci? Wink
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako cesto u zivotu postoje neki prelazni periodi
potrebna je mozda i prelazna veza
ali ukoliko se zaista shvati kao prelazna.
Nije uvijek: jesam ili nisam ( za razliku od onog trudna sam ili nisam trudna)
nekada neznam jesam li ili nisam
a za to je mozda potreban most
 
Kavlaki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 71
Mesto: larnaca.....

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam taj tip za prolazne veze,sad cu ovog a sutra cu onog,jer ja uvek ulazim u vezu sa nekim dubljim razlogom i osecanjima..
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ako si mnogo povredjena, ako si se bas jako opekla da treba ti neko vrijeme da prebolis i zaboravis mnogo toga prije nego sto udjes u novoj vezi...jeste da bi ti mozda malo pomoglo sto imas nekog pored sebe ko bi te mazio i pazio ali ako ti nisi emotivno presma za to onda ces samo povrijediti tu osobu, on ce misliti da nesto nije uredu s njim a ustvari ti jos uvez zalis sa svojim bivsim i nisi spremna da otvoris srce novom partneru Crying or Very sad
 
ismihanaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 200
Mesto: sydney - zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 5:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba odmah preci na drugu zrtvu a drugo je to kad se to nemoze
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da je to najbolji lijek da se zaboravi prijasnji partner. ako mi je tesko. a ako nije.... onda uzivam u samackom zivotu sa svojim zenskim...
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Totalna glupost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Moras se prvo odmoriti da nebi u novu vezu unjela slomljene ostatke stare veze!!!!
Tako nikad nes na zelenu granu!
Najbolje bistre glave u novu vezu Very Happy
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne!!!jer u tom slucaju svakako jedna strana bude povredjena hteli to mi ili ne....cak i ako se nesto vise izrodi iz same te veze smatram da bi ta osoba mogla kad tad da sazna pravu nasu nameru sa pocetka i da tada povredjena ode bas kad se u nama mozda rode osecanja prema njoj....e sad ako se odlucimo na varijantu iskrenosti sumnjam da bi neko kome je imalo stalo do sebe il da nas hteo da se upusti u tako nesto...ko zna... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes sto se mene licno tice ne nikad...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sexy_Amy je napisao/la sledeće:
pa mislim da je to najbolji lijek da se zaboravi prijasnji partner. ako mi je tesko. a ako nije.... onda uzivam u samackom zivotu sa svojim zenskim...

ija mislim tako
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prijelazna veza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon