www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijelazna veza
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Re: Prijelazna veza Na vrh strane Na dno strane

leticija1 je napisao/la sledeće:
Da ili ne?


Nikako. Samo mi vrijeme i prijatelji mogu pomoći da zaboravim nekoga. Mislim da bi ulijetanjem u drugu vezu samo sve zakomplicirala i povrijedila osobe koje su nedužne. Možda bi s nekim bila samo na jedan dan, da se malo ispušem, ali nikakvu vezu


 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj, ja nisam za tu varijantu...
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam protiv toga. Ako treba da bolujem, bolje da to radim sama nego da mi neko dodatno komplikuje zivot.
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bas za "ozbiljne prelazne veze" ali malo avanture nakon prekida ne moze skoditi, a jos posebno ako te bivsi vidi sa tim novim "deckom". Very Happy ja sam prilicno osvetiljubiva po tom pitanju...nek i njega makar malo zaboli kada vidi da sad neko drugi ima ono sto je bilo njegovo.
a sto se tice "prelaznog decka" nije mi ih zao jer su sigurno i oni vec radili takve stvari nekim drugim curama

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja licno to ne volim...
volim da s posle svake veze malo odmorim...
onako da malo budem sama...

_________________
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam za prelazne veze, ne sluze nicemu. A samopouzdanje se moze i na druge nacine povratiti

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

time bih samo pogorsao sitaciju.
pre bih dozvolio da se utopim u ocaj nego da trazim utehu u nekoj drugoj.
da ono sto osecam prema bivsoj da prenesem na neku drugu?
Nikad!

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slično ko ivanpkv, zašto bi bi osječaje prema bivšoj prenosio na drugu. nema smisla, ne prema njoj, a pogotovo prema meni. Utjeu mogu naći i sam kod sebe ako več tražim utjehu.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cak... ni jedna nova ne bi volela da joj se sad desim. usmrtio bi je.
ne bih ni najmanje voleo da se ja utripujem da je neka druga moja bivsa.

samo jedna moze sada da se nosi samnom i da mi bude uteha. za sve ostale bih bio poguban... veoma poguban.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, to ne bih mogao.
To bi znacilo da nekome dajem samo deo sebe. A ja to ne znam.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 7:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa jerotijem, to nikako ne bi mogla, jer onda ne mogu da ulazem sve u novu vezu, jer sam mentalno jos u zadnjoj, a to niko nije zasluzio

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 22, 2010 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar nismo uvek u nekoj prelaznoj vezi. Kad je kraj jedne veze, dodje druga, dal na to mislis?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prijelazna veza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon