www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bivsa Devojka= BiiiiP
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LepoticaNS
*velika maza*
<b>*velika maza*</b>





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 27210
Mesto: ♥zauvek u njegovom srcu♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Bivsa Devojka= BiiiiP Na vrh strane Na dno strane

Cao!

Zasto vecina muskaraca kada pricaju o svojoj bivsoj devojci kazu stvari poput "ku*** jedna, j*** sam je"?

Devojke sta bi vi recimo mislile o vasem decku kada kaze pred vama tako nesto o svojoj bivsoj?

Bas me zanima vase misljenje!

Pozdrav Smile



_________________
♥Duboko veruj u ono što želiš! Zapamti izgubljeno je samo ono od čega smo se odrekli!♥
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad do sad govorio o bivšim sa tim epitetom. mogao bi da je nazovem lažljivicom i prevarantkom, al kurava da je bila, ne znam. to da sam je jevavao, pa jesam, bože moj, mada tada je to bilo nešto drugo Wink . nazvati je kuravom, glupo mi stvarno, šta god da mi je učinila, to ipak ne zaslužuje ni jedna djevojka (sem profesionalki Wink ).

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 6:33 pm    Naslov poruke: :)) Na vrh strane Na dno strane

Ne volim kada decko spominje bivsu u mom prisustvu, jer ona je BIVSA!!!

_________________
...dozvola za ljubav...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvara jako veliku odbojnost prema meni jer, tako moze sutra i o meni da prica...

a potom bih odmah krenula u preispitivanje da li je meni takav decko uopste potreban, sto ce reci da bi uskoro i on bio bivsi Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da meni devojka tako priča... ko zna šta bi pričala o meni ako ja postanem bivši... Rolling Eyes

Lepotice, to znači samo da je još zaljubljen u nju. Ako se tebi to dešava, ti si tu samo da mu izlečiš rane, ali ne uspevaš zbog njega (jer je još voli).

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 8:39 pm    Naslov poruke: Re: Bivsa Devojka= BiiiiP Na vrh strane Na dno strane

To najcesce govore nezreli momci, oni koji nista nisu prosli u zivotu, i kojima je stalo do toga da su glavni u drustvu, da ispadnu "face", i obicno je 90% takvih prica neistina.

Da mi to decko kaze, sigurno bih pomislila da ce sutra tako i o meni da prica nekom trecem, cetvrtom, petom...sto bih ja u ocima takve osobe bila vrednija pa da me postedi takvih prica?

Slazem se sa Konjanikom, da ni jedna devojka ne zasluzuje da se tako nazove, ali ipak ima dosta muskaraca koji nemaju postovanja prema suprotnom polu...

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno bivsu nikad tako nazvao nisam... Nemam razloga za tako nesto. I mislim da nije u redu bilo koga takvim imenima nazivati...

A muskarci koji to rade su ili jako povredjeni ili jako glupi. Zasto je nije nazivao k*rvom dok je bila s njim??? Zato sto nije je imao razloga tad, a nema ga ni sad... Samo pokusava nekakvu "pravdu" da istera, al bezuspesno. Samo pravi budalu od sebe.

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Devojke sta bi vi recimo mislile o vasem decku kada kaze pred vama tako nesto o svojoj bivsoj?


Najpre bi me slatko nasmejao. Time bi mi rekao koliko ga zapravo i dalje ta k***a boli, koliko ga peče, mira mu ne da; rekao bi mi da je dvoličan i prevejan; rekao bi mi da i meni lako sutra može da prilepi isti 'epitet' iz ko zna kog već razloga Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas me briga.. ne poznajem devojku, mozda jeste bila to.. a mozda nije.. sto je bilo bilo je..
vazno je ono sto je sada Wink

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ga nikad cula da tako prica o svojim bivsim,ali da se to desilo.. pa upravo ono sto su mnogo gore pre mene spomenuli. ne bi mi nikako bilo svejedno i potrazila bih razlog tj objasnjenje zasto je tako oslovljava. da li ga je razocarala tj da li je jos uvek povredjen ili o cemu je rec.
ako to vec radi iz cista mira (a retko kad je bas iz cista mira) onda.. dovela bih u pitanje njegov "kredibilitet" Mr. Green
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o bivsim sve najlepse...bar kod mene uvek tako bilo

ali ipak mislim da bih mogao da kazem iz besa qrva ili ko zna koje sve pogrdne reci ako bi me prevarila.Ako dosadim nekoj,nek me lepo otkaci i nek ode i nek radi sta hoce,a ne da pravi rogonju od mene

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
o bivsim sve najlepse...bar kod mene uvek tako bilo


Baš tako. Lepe stvari služe za pamćenje, a ružne za zaboravljanje, pa se i ja tako sećam bivših.

Osim što mi jedna nije nikad vratila kasete "Bijelog dugmeta". Razz

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Bivsa Devojka= BiiiiP Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon