www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PiNkLaDy leti prvom klasom na 4. sprat! :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 6:03 am    Naslov poruke: PiNkLaDy leti prvom klasom na 4. sprat! :) Na vrh strane Na dno strane

A simple friend has never seen you cry
A real friend has shoulders soggy from your tears

A simple friend doesn't know your parent's first names
A real friend has their phone numbers in her address book

A simple friend brings a bottle of wine to your party
A real friend comes early to help you cook and stays late to help clean up
A simple friend hates it whan you call after she has gone to bed
A real friend asks you why you took so long to call

A simple friend seeks to talk with you about your problems
A real friend seeks to help you with your problems

A simple friend wonders about your romantic history
A real friend could blackmail you with it
A simple friend, when visiting, acts like a guest
A real friend opens your refrigerator and helps herself

A simple friend thinks the friendship is over when you have an argument
A real friend knows that it's not a friendship until after you've had a fight



We met upon the internet,
My heart you did
not have yet.

I sit and wait each day,
for the song my
heart will soon play.

Of laughter, love and tears,
You have washed away
all my fears.

To be my friend
and see so deep,
I now know why
I don't get
much sleep.

I have waited
through all these years,
To find something
to hold so dear.

And now I know
I'll never be Blue,
For I have found
a true friend in you.


Hmm ne znam sta bi ovome dodao... sama najbolje znas da te mnogo gotivim Embarassed i da si postala vazan deo mog zivota. Kad mi je bilo najteze i kad nisam znao gde da krenem i sta da radim, si me savetovala, bodrila si me i dala mi osecaj da ces me podrzavati kako god da odlucim. Kad sam se konacno odlucio za jedan veoma vazan korak, si se radovala kao da si ga sama napravila i umesto da mi zavidis si bila srecna iako smo u istoj ljubavnoj situaciji.

Ne postoje reci koje bi opisali koliko sam ti zahvalan kad si mi u najtezim trenucima nesto ispricala ili poslala da bi se nakon toga nasmejao! Very Happy
Dal su to slicice "mojih drugara" ili neki video-klipovi sa avionima, zaista si se trudila da me nasmejes! Wink
Zezator si nevidjen i mala ludaca (sad ti dajem zvanicno pecat za to Razz ), prava prijateljica i jednostavno Miss Smart! Very Happy

Sta se foruma tice, posao radis odgovorno i dobro (iako nekad moram da te teram da radis umesto da se zabavljas igricama hihi Very Happy ) i mnogo volis da pevas (snimi bwee pesmu za karaoke-party). Mnogo si prijatna pojava na ovom sajtu i cast mi je, se druziti sa tobom. Molim te ostani kakva jesi i nemoj dozvoliti da te bol i tuga dotucu, jer koliko god na dno pala, ja cu da budem taj koji ce da se pobrine da se opet dignes. Necu dozvoliti da neko ili nesto slomi tvoje srce.... jer to nisi zasluzila nikako.

Bicu tu kad padnes a i kad visoko letis, da bi se uvek setila da "sitnice cine zivot" i da se njima moras radovati! Wink

Srce, zelim ti svu srecu na svetu, puno ljubavi i ukoliko budes odlucila da poslovno napredujes, cu te i dalje podrzavati iako ce me boleti sto cu se manje s tobom cuti! Confused

Cmokaaaa za tebe Ludaco i sad glavu gore i vadi sampanjac, nemoj da budes stipsa! Wink



Evo dokaz da si vredna bila! 8)


A kao mala nagrada, evo ti avioncic da se igras (posto to volis)! Very Happy
PS: Na slici ispod vidis kako treba da ispadne! Razz




 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno cestitke i od mene samo napred PiNkLaDy Mr. Green

_________________
I C E M A N
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovicu...:suza:

Hvala ti...:suza: Ostala sam bez reci...mogu samo da kazem,da sve ovo vazi i za tebe,mada ti vec to znas...prijatelji su tu da nas podrze kada je tesko,ali i da podelimo sa njima srecu kada smo srecni...tako i ja delim tvoju srecu...zasluzenu srecu na koju si toliko cekao...Wink I nikada ne bih mogla da ti zavidim...jer je to sreca za koju sam i ja navijala da ti dodje i dozivela sam je ako svoju...Wink I uvek cu se truditi da te nasmejem,mozda ponekad i lupim nesto,ali ne zameri...to je sve u nameri da te oraspolozim...Wink evo,nasla sam i nove drugare...



A bice ih jos,samo polako da se skupe,dvoje po dvoje u koloni...Wink:lolj:
Sto se tice foruma...ovaj,hmmm... trudim se...i trudicu se da sve bude na svom mestu i kako treba...Wink))))
Hvala na svim lepim zeljama,Sale i gde god da sam uvek cu se secati domaceg zahvaljujuci kome sam upoznala tebe,pravog prijatelja i nasla moju sekicu...Hvala Vam na podrsci i na svemu...ali,ni daljina ne cini da se ljudi zaborave...tako da gde god bila,vi cete biti samnom...:suza:
Evo,da nazdravimo...

I malo da se zasladite...

Pre nego sto krenem,Sale,za tebe i BabyG specijalan poklon da me ne zaboravite...


A sada ja idem polako na...


Hvalaaaaaaaaaaaaaa velikoooooooooo na ovme,Sale,zaista je divno i zaista si me obradovao...cmok...i hajde,sada na sluzenje,pre nego sto poletim...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo Mala, prestize ti mene... Wink


samo napred, pa da mi pricas kakav je pogled odozgore.. Laughing



za tebe......

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to malaaaaaaaa cestitam breeeeeeeeeeee :zdravica:

i jedan borbeni opasni avioncic od mene Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Sascha336...hvalaaaaaaaa.... Embarassed

@dameski...Hvalaaaaa,ali i ti ces brzo...Wink drugarice su preslatke,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

@ zili...hvalaaaaaaaa....Wink predlazem da taj avioncic sacuvamo za ove koji nisu dobri na forumu;) :43: :43: :43: :43: :43: ja se dobrovoljno prijavljujem da budem pilot...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
~ivee~
crazy in love
crazy in love





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 1796
Mesto: ... izgubila sam se u gradu izgubljenih ... i nasla se na domaci.de ...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


sve cestitke i od mene!!!

_________________
... prijatelj služi da kada ti je loš dan odeš i pokvariš i njemu dan ...
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke i od mene Very Happy :zdravica:
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se kumu i cestitam ti da budes vecno srecna vedra i nasmejana. Wink

_________________


 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se cestitkama Very Happy
Draga koleginice i sugradjanko,zelim ti sve najbolje i puno uspeha u daljem radu Wink



 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke i od mene Razz Wink sve najbolje

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se cestitkama i evo pokloncica za crne dane :lolj: Ziveli :zdravica:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> PiNkLaDy leti prvom klasom na 4. sprat! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon