www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

World Cup 2006 Germany
Strana 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Kezmanomania
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 109
Mesto: IJmuiden

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 4:36 am    Naslov poruke: World Cup 2006 Germany Na vrh strane Na dno strane

Za koji mesec je izvlacenje grupa a na leto i pocinje svetsko prvenstvo u fudbalu.
Sta vi mislite, ko ce biti prvak? Ko ce da iznenadi?
Dal ce te ici da navijate? itd.

Ja mislim;
Da ce prvak biti Brazil, Argentina ili Holandija (Ali Brazil ipak ima najvise sanse)
Ako neko ima sanse da iznenadi onda su to po meni ekipe Meksika, Obala Slonovace, SCG, Ukraina i Svedska.
I nadam se da cu ici. Nisam daleko samo treba da se srede karte.
Zao mi je samo Bosne, bio bi spektakl da su se i Hrvatska i SCG i BiH kvalifikovali.


 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 7:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam jos kako da prognoziram! Sacekacu prvo da vidim zreb. Ipak ce tu biti presudan i raspored utakmica i ko gde igra. Samo se nadam da se nasi nece obrukati!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 25, 2005 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bivsi kapiten nemacke fudbalske reprezentacije Lotar Mateus vodice zreb za Svetsko prvenstvo 2006. godine, koji ce se odrzati 9. decembra u Lajpcigu.
Svetski kup naredne godine pocinje 9 juna, a zavrsava se mesec dana kasnije

_________________
I C E M A N
 
Strasni GIMLI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelim da nasa reprezentacia ostavi dobar utisak Very Happy
Na tom prvenstvu navijacu pored nase reprezentacije,za Brazil i Argentinu.
Bilo bi dobro da sa nama u grupi budu Englezi ,Holandani ,URUGVAJCI,Korejanci,meksikanci i neki Arapi

_________________
mene niko ne voli Sad
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 31, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brazil bez premca

Nasi - samo da prodju grupu a onda sta bude
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 31, 2005 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa reprezentacije Brazila, Argentine, Engleske, Holandije moraju se uvek brojat ko po meni moze da iznenadi su reprezentacije SCG, Ukrajine a uvek se nadje i neki autsajder koji dodje do cetvrtfinala i mozda cak polufinala sto i ovog puta nece bit drugacije!!
A dali cu gledat e brale ovde u njemackoj moras igrat nagradne igre da stignes do karata ili dat 1000 do 2000 za kartu preko Ebay-a pa ti vidi kako ces gledat pa cuo sam da mozes do karata preko drugih saveza pa cu da vidim Exclamation Exclamation Rolling Eyes

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 14, 2005 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvak ce,mislim,biti brazil.a iznenadjenje...ceska ima mnogo dobrih igraca a ne ubraja se u favorite

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
boksha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 20
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA mislim da je vreme da Englezi urade nesto , a iznenadjenje ce biti GAna, realno ako ne odemo barem u cetvrfinale nista nismo uradili
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ce italijani, a sto se nas tice daj boze da prodjemo sledecu fazu i plasiramo se u osminu finala
 
CakumPakum
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu ruku u vatru da stavim da ce Brazil da bude sa nama u grupi...
Jel' istina da smo mi u poslednjem sesiru???
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da jeste, pa to mesto i zasluzujemo
 
nspanter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 19
Mesto: JHGMHG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao iskusan kladionicar mogu vam reci da brazil ima najvecih sansi da osvoji WC 2006, ali ne bih iskljucio ni Englesku koja ima najbolju odbranu na svetu. Sto se tice nas najvise bih voleo da od reprezentacija iz prvog sesira izvucemo Francuze posto su stvarno losi. Njima treba 11 lopti da bi mogli da igraju kako zele, trener im je katastrofa.

_________________
PANTER
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> World Cup 2006 Germany Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  sledeća
Strana 1 od 31

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon