www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vas opet muvaju bivše ribe?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mimaya
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 154
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki kazu da je ponovna veza kao podgrejan krompir, ja se ne slazem... Sve zavisi koliko jos uvek nekoga voolite... Ja sam se 8puta za 5godina, pomirio sa istom devojkom... Odgovor je DA...

 
Angel23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Okt 2005
Poruke: 12
Mesto: wn

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he... zavisi ko je koga ostavio al desava se, mada se vise desi da ja ponovo "mutim" oko bivse... al opet zavisi ko je u pitanju... slatke stvari ponekad tesko zaboravljas... bar u mom slucaju

_________________
...dodji da mi ruke grejes, dodji da se samnom smejes, u nocima dugim belim, da sa tobom srecu delim...
 
riri
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Re: Da li vas opet muvaju bivše ribe? Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Baš me zanimaju odgovori.... 8)

da, sve do jedne
 
_PoP_
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 50
Mesto: Adice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam Primetio Razz Razz Razz Razz Laughing

_________________
=pocetak kraja=
 
tihisonta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Maj 2006
Poruke: 12
Mesto: Karlsruhe/Apatin

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desi se da me bisve muvaju ali u vecinom slucajeva mi vise ne interesuju
 
Cupavi_Ratluk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 81
Mesto: Kg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa bre desava se, i kad zavrsite ponovo sa njom u krevetu ispadne da je vi iskoriscavate, a ne ona vas Smile
 
Andrej_86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne toliko chesto mada deshavalo mi se....

_________________
Shot for the moon even if you miss,you'll land up in the stars....
 
BaLkAnBoY_01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 127

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 12:27 am    Naslov poruke: pa Na vrh strane Na dno strane

pa desava se i to da bi neka devojka sa kojom sam bio htela opet da budem sa njom zajedno ali jbg sta je imala trebala je da cuva haha!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pa desava se i to da bi neka devojka sa kojom sam bio htela opet da budem sa njom zajedno ali jbg sta je imala trebala je da cuva haha!

Sve vise mi se cini da si potpuno upravu...ali opet sve zavisi ko prekida a ko hoce opet na staro da se vrati Smile
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

deshava se.naravno...

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad.Nekad ja muvam njih,nekad one mene(kada zagusti,znas kako je)
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pojedine me jos jure. A inace kad bi se javio bilo kojoj bivsi 200% sam siguran da bi opet htela samnom, nije bitno da li je udata da li ima decka.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li vas opet muvaju bivše ribe? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon