www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste se pokajali?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
.Layla.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 12

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kajem se uopste, vec sam mnogo puta odlazila u inostranstvo, tako da sam imala tacnu predstavu o zivotu, i znala sam sta me ceka! I jedva sam cekala da odem. Ali naravno da u svakom coveku imaju posebna osecanja koja vuku za rodnim krajem... To je sasvim normalno. Ali naravno porodica neizmerno nedostaje. Mnogo je lakse ko je zajedno sa porodicom, cenite to!!

 
vladanmilosevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 86
Mesto: brežice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ni ti ću
 
Darxo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 74

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovko je trebalo biti sve u zivotu ima svoj razlog.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekajem se
otisao sam sa 12 godina, tako da se vise i nesjecam toliko
zivota prije doli
osim toga u svemu smo jos zaostali
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam se pokajala jer sam morala zbog posla otici al nece ni to trajati valjda dugo
 
_Lanna_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Dec 2006
Poruke: 54
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, pomalo, zato što sam zapostavila svoj fakultet. Zato sam se i vratila ovdje u Srbiju, da sve to pozavršavam, pa ću onda vidjeti.
 
Zoka74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 129
Mesto: Offenbach

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kajem se...! ali mi neke stvari nedostaju od dole.kad bi se to moglo pomjesta bilo bi idealno.Ali bice jednog dana...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, nisam imala ni vrijemena za kajanje.Samo sam pokupila stvari i došla ovdje gdje jesam - studirati.Zašto? Ne znam, takva sam, željela sam u drugačijoj okolini živjeti , vidjeti svet. Nisam baš otišla daleko, naravno kajem se samo zbog toga jer mi često nedostaje porodica u Zagrebu, ali nisam Bogu iza nogu, mogu otići kad imam slobodno za raspust i vidjeti ih.
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam,niti necu!!!!!!!!!!
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ne kajem se verovatno je sudbina tako htela....
 
Nera_UK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 17

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se nisam pokajala sto sam otisla. Zahvalna sam sama sebi sto sam imala hrabrosti da promenim nesto u mom zivotu.
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: r Na vrh strane Na dno strane

ne nikad.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li ste se pokajali? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon