www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste se pokajali?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako majstore, sve je to lepo i fino i da mogu da dovedem citavu porodicu, drustvo opet bi bio taj mesec koji provedem tamo, bio nesto posebno tako da imam veliki respekt od tvog misljenja! Jos uvek mi zaigra srce cim predjem granicu tako da nedam ono parce zemlje tamo ni za jednu drzavu ovog sveta!!Takav sam rodjen i takav cu da umrem i necu da se menjam makar ziveo ovde 50 godina sto sigurno nece biti tako!!! A o financijama da nepricamo to je faktor o kome se nemoze voditi diskusija sto i jasno i vecina nas smo bas zbog toga ovde gde jesmo!!!!!!!!!!


_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"kajem",treba biti budala pa zaliti ovi sugavi balkan

_________________
SRBIN
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: w Na vrh strane Na dno strane

ne i nikad nisam imao razloga za pokajanje
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li bi mogla da se kajem, ja sam ovde u Nemackoj rodjena i odrasla. Obozavam Beograd, ali mislim da ne bih tamo mogla da zivim, iako je Beograd najlepsi grad na svetu!

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
dushi333
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 75
Mesto: Tetovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:05 pm    Naslov poruke: da se kajam.... Na vrh strane Na dno strane

da bi negdje otisao ne bi se kajao znaci ako idem onda ne zelim vise tu zivjeti pa ako idem nema povratak

_________________
vatra je u suncu al zemlja je ta koja gori,oci se zaljube a srce je to koja pati....
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja naopačke kajem se što sam se vratio nazad u srbju

_________________

 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kajem se! Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
hirschmann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Mar 2007
Poruke: 2
Mesto: pegnitz

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
kajem se, jer nijedan jezik ne pricam kako treba.
kajem se, jer cu svugdje i uvijek biti stranac.
kajem se, jer vise i ne znam gdje mi je dom.
JA sam isto tvojih misljena.ja se kajem i kunem sudbinu moju za to .jer sam ja ovde stranica a kad idem kuci na odmor sam isto stranica. kad sam ovde dosla imala sam 16go ostavila sam sve prijatelje i drustvo tamo,ovde sve novo iz pocetka pocela, ma nisu oni ovde brate mili i dobri kao nasi ljudi.kada bi mogla vratila bi se danas nebi cekala do sutra

_________________
pozdrav svima od Dany iz nemacke
 
balsa31
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 158

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se lično ne kajem što sam otišao ,ali nepresušna nostalgija ubija.Slažem se da smo posle ovih naših 17 godina ovdje a boga mi i dolje stranci.

No ipak bih se vratio ,ali sad je malo prekasno prekinuti ovaj život i otići.

Jedno sam siguran preostatak svog života prživjet ću KUĆI.

_________________
Junaštvo je kad ja branim sebe od tebe,a čojstvo kad ja branim tebe od sebe...
Vojvoda Marko Miljanov
 
fafafalu
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam otisao od dozdo kada sam imao 6 godina,znaci da se ja nemogu kajati jer tada jos nisam nista znao Smile
Ali mi je uvijek mnoooogo drago kada idem dole,naravno.
I vise bih voljeo da zivim dole.
 
micica1981
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 41
Mesto: CACAK

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi moji, shvatam ja vas da vas hvata nostalgija, ali ako se kajete sto ste tamo daleko - pa vratite se.... Tek tada ce te videti kako je ovde..... Jeste nezgodno biti stranac u tudjoj zemlji, zato radis i cutis, nezgodno je kad te ovde posmatraju kao stranca, tu onda ne mozes nista...

Mogu li ja da trampim svoje mesto u Srbiji, za bilo koje.... negde dalje....

_________________
Ljudi ulaze u nase zivote sa razlogom! Nova iskustva mogu biti samo dobra jer sluze da nas oblikuju u onakvu osobu kakva jeste ili kakva cete biti!!!
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

micica1981 je napisao/la sledeće:
Ljudi moji, shvatam ja vas da vas hvata nostalgija, ali ako se kajete sto ste tamo daleko - pa vratite se.... Tek tada ce te videti kako je ovde..... Jeste nezgodno biti stranac u tudjoj zemlji, zato radis i cutis, nezgodno je kad te ovde posmatraju kao stranca, tu onda ne mozes nista...

Mogu li ja da trampim svoje mesto u Srbiji, za bilo koje.... negde dalje....


Potpuno si u pravu, svaka cast Very Happy

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li ste se pokajali? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon