www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji je najbolji audio player??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno koristim winamp ali nesto da vam kazem, zvuk ne zavisi samo od playera vec su tu jos milion stvari koje doteruju zvuk u savrsenom izdanju, neki kazu winamp je najbolji neki kazu WMP ali po cemu su najbolji, po vasoj navici na njih, po izgledu ...?
Za dobar zvuk su potrebne druge stvari kao kodeci, zvucnici, kvalitet fajla......



_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve to stoji, ali i dalje stoji chnjenica da winamp izbacuje katastrofalan zvuk... Smile
Msm, i ja ga koristim kad sam pod windozom, jer sam navikao na njega, ali realno izbacuje loshiji zvuk od vecine drugih playera.
Moj glas trenutno ide aimpu!

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Windows media player standard Razz

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Windows media player classic Razz

_________________
 
buddo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2008
Poruke: 20

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

winamp forever Very Happy
 
nesor-roki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Winamp mogu da koriste oni koji jos nisu probali AIMP.
Dobar zvuk Winampu daje DFX plugins, samo sto je Winamp sam po sebi sporo pokrece, treba mu 10 sekundi da se pokrene bez obzira koja je konfiguracija kompa dok se AIMP otvara cim se klikne na njega i to mi se svidja. Playlista mu je po meni bolja nego kod winampa kao i lakoca upravljanja. Glavna stvar je da ima bolji zvuk, a to se moze proveriti tako sto upalite istu pesmu na oba programa i uporedite.
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Windows Media Player 11 Cool

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja licno koristim winamp.. i za mene on je neprevazidjen

_________________

--_make love not war_--
 
nesor-roki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izasla je jos novija verzija AIMP-a sad je AIMP v2.50
Razlika je ocigledna Shocked
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecu prednost dajem AIMP-u od WINAMP-a

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nesor-roki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislio sam da je DFX plugins moze samo na Winamp ,ali moze i na AIMP2

Ko bi sad pozeleo da koristi Winamp a ne AIMP2 Mr. Green
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 16, 2009 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tragajuci danas za nekim MP-om koji nije Winamp (a ni WMP) prelistah ponovo ovu temu i videh da dosta vas preporucuje AIMP. Skinem, instaliram, podesim - sve brzo i jednostavno.

I ODUSEVLJEN SAM! Zaista player sa odlicnom reprodukcijom zvuka, lagan i ... ma ne znam jednom recju fenomenalan Smile

Probajte ga i necete pogresiti.

I sad pitanje, jedan jedini problem koji imam sa njim je sto Media button-i sa moje Logitech Cordless EX110 tastature nece da rade sa AIMP-om. Naime cak i kad pokusam rucno da namestim Global shortcut jednostavno ne registruje te dugmice.

Jel imao neko ovakav problem i kako ga je resio?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Koji je najbolji audio player?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon