www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

McAfee antivirus
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: McAfee antivirus Na vrh strane Na dno strane

jer može neko da mi kaže nešto o antivirusnom programu McAfee jer se ja baš i ne razumem u te stvari.Hvala

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta te konkretno interesuje? Sve vezano za njega imas na zvanicnoj stranici http://www.mcafee.com/us/products/mcafee/antivirus/category.htm

_________________
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanima me samo kako je ocenjen.Jer ovde niko jos nije napisao da ima taj antivirus zato mi se cini da nije bas mnogo dobar.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ga neko ne koristi, to je subjektivna stvar, no imas ovde recimo statistiku i informacije o nekih 10-ak popularnih antivirusa pa proceni sama http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

_________________
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na pomoci
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ga koristi pre par godina i nimalo mi se nije svideo.
Čini mi se da je u pitanju bio Internet Security 2004, znači paket programa( antivirus, antispam, firewall i antispajver). Sve zajedno, što znači da ne možeš da koristiš neki drugi firewall nego samo taj McAffe-ijev. Po instalaciji sam video da koristi mnogo procesa da bi radio kako treba, mnogo više nego kad bi instalirala klasičan AV + firewall po želji + antispajver, takodje po tvom ukusu. Update je bio spor, skeniranje sporije nego kod drugih antivirusa , a najveće razočaranje je upravo njegov antispam. Sa jedog e-maila sam poslao nešto na drugi i kad sam hteo da ga otvorim, on mi je bez razloga prijavio uzbunu. Posle sam video da se i ostali žale na tu njegovu anomaliju.

_________________
 
cabi8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2005
Poruke: 46
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne valja ocenjen je lose na 7-8 mestu, a mozes i proveriti na adresi http://www.securelab.com/ i http://www.firewallguide.com/.
 
sikaa2007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 52
Mesto: trogir

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ga imam vec dugo vremena i presretan sam s njim samo pratim i kupujem verziju za verzijom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> McAfee antivirus Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon