www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Windows
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Windows Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji nacin da se u windows-u (XP) podesi da se racunar sam ugasi nakon nekog vremena, ili u odredjeno vreme. Nesto kao 'sleep timer'??

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas gomilu programa koji to rade:
http://www.google.com/search?hl=en&q=auto+shutdown+timer&btnG=Google+Search

_________________
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas program na pc tv-u dobar za to...ne znam tacno kako se zove
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne uspes da pronadjes program takve vrste, javi mi se na mail (shone912@yahoo.com) i ja cu ti napraviti programcic u visual basic-u

_________________
happy now?
 
colonel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2004
Poruke: 223
Mesto: Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo ste ljubazni!
Zahvaljujem!
 
w0rm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 6
Mesto: kakanj

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: ....... Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav

Tu opciju imate i u samom Windowsu da se gasi u odredzeno vrijeme po vasoj zelji
Idete desni klik misem na praznu povrsinu ekrana
zatim idete na podesavanje zaslona vaseg racunala onda Napajanje i tamo imate u opcijama da odredite u koje vrijeme ce da se gasi ili pali vase racunalo

_________________
Eldin Kulovic
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta opcja o kojoj ti pricas nema u Windowsu!
Postoji opcija za gazenje harda i za gasenje monitora.

Evo jednog prostog programa.
 
w0rm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 6
Mesto: kakanj

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: nenadmorpheus Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus
ah da upravu si ja sam se odnio skroz na nesto drugo pogresno sam razumio temu izvinjavam se na pogresci

_________________
Eldin Kulovic
 
esmirtheboss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 93

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas care program jednostavan na netu zove se amp winoff.program je odlican nema puno opcija ali ima od gasenja racunara za odredjeno vrijeme do onog gasenja odredjenog datumom.nadam se da ce pomoci

_________________
bolje izgubit trenutak u zivotu nego zivot u trenutku
 
DJ_Uro_UE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2005
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Start > Run > Shutdown -s -t xx (xx = vremenski period za koji cje se rachunar ugasiti)... Smile
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas i program "Inno Sleep", isto podesavas za koliko ce da se ugasi, ako ti treba mogu ti poslati na mail Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
mp3muzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupi daljinski za komp.PA gasi iz kreveta kao ja 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Windows Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon