www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mehmed87bn zelje
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Mehmed87bn zelje Na vrh strane Na dno strane

Da li neko mozda ima pjesmu od Bobana Zdravkovica - Ni vino mi ne pomaze?


_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u Muzickim zeljama. Wink

_________________
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasao sam, hvala. Mr. Green

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima pjesmu od Radeta Vuckovica - Nisam te se nagledao?

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam tu pesmu ali u izvodjenju Zorana Gajica pa ako ti to odgovara a ti kazi. Wink


Poslednja prepravka: ComiX datum Sub Feb 18, 2006 9:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze, hvala

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma ti je u Muzickim Zeljama Wink
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima pjesmu Zeljko Djmura - Zena njegova. Pjesma je skoro izdata pa ne znam gde da je nadjem.

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja je nazalost nisam nasao!? Mozda je Comix nadje, ali ako ne, onda se strpi malcice! Very Happy
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse, trazio sam ovu pesmu i nema rezultata, cak ne pojavljuje da ista postoji od ovog pevaca da se nadje.Takodje sam trazio neke informacije o njemu i na pretrazivacima, ali je i tamo nema rezultata. Ne znam odakle si cuo za njega, ali mi ti izgleda ovu Muzicku Zelju necemo moci ispuniti, pa tako teraj dalje. Arrow
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki dan mi je neko rekao (ne mogu da se setim ko) da je ta pesma poslata nekome na ovom sajtu pa sam je i ja trazio!

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mehmed87bn je napisao/la sledeće:
Neki dan mi je neko rekao (ne mogu da se setim ko) da je ta pesma poslata nekome na ovom sajtu pa sam je i ja trazio!


NEKO i NEKOM bas zanimljivo. Smile To sto je neko nekom poslao tu pesmu, to ne znaci da je ima na sajtu. Pesmu neko nije poslao nama, da bi je mi postavili na sajt, tako da... Smile

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Mehmed87bn zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon