www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

DJ Ozren nudi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
DJ Ozren
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 27
Mesto: Tu negde blizu a tako daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: DJ Ozren nudi Na vrh strane Na dno strane

Ako nekog interesuje ono sto ja radim neka mi se javi na ozrendjurkovic@yahoo.com Pozdrav!!! Very Happy
Pesme su naravno domace!

Izdvajam neke:
Sasa Matic - Ko te ljubi ovih dana
Viki - Obelezena
Viki - Mahi,mahi
Vlado G - Nisam ljubomoran
Jovana Pajic - BMW
Indira - April
Indira - Zmaj,Nisam sumnjala,Moj zivote (u mixu)
Bojan Tomovic - Motorola
Sejo Kalac - A jesam te voleo & Da li si me voljela il nisi (u mixu)
Indira - Maline
Mina - Muziku pojacaj
...itd!


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes ti to i nekome od nas poslati, pa da postavimo na sajt! Wink
 
DJ Ozren
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 27
Mesto: Tu negde blizu a tako daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslao sam ti jos 2 pesme Sasu Matica - Ko te ljubi ovih dana i Viki - Mahi,mahi!Nadam se da ce se nekom i svideti to sto ja radim!Drugarski pozdrav od tonskog tehnicara i DJ-a!I da ti se ujedno i zahvalim sto ce moci posetioci da cuju te iste pesme!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postavio sam ta 2 remixa ovde:

MP3 - Albumi - Narodne - » *** DJ - Miksevi ***

Ja sam ih preslusao, svidja mi se sto si ih ubrzao i dobro si to uradio. Steta samo sto nisi ubacio neke effekte i vocals! Ali sve u svemu, si ovo dobro odradio! Wink
 
DJ Ozren
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 27
Mesto: Tu negde blizu a tako daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da ti se dopadaju!Ja iskljucivo doradjujem te pesme radi ritma da se moze uz nju djuskati,nisam pristalica ubacivanja nekih efekata ili jos gore npr DJ Ozren!To sam ja prevazisao jer sa tim poslom se bavim vise od 15 godina!Odradim je iz razloga da ne zvalavi mnogo u diskteci kada pustam ili slicno da ne umrtvim atmosveru!Poslao sam ti 4 pesme!Sad cu ti posaljem jos koju! Pozdrav
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobio sam sve remixe koje si mi poslao i vec sam ih postavio! Kao sto sam ti vec u e-mailu rekao: meni su remixi jako dobri! Wink

Volim brzi ritam a dobro si to odradio. Ne bi bilo lose da malo eksperimentises, i napr. udaris brzi ritam sa nekim orijentalnim beatom ili nesto iz Afrike sa bongos. Misli o tome! Wink

MP3 - Albumi - Narodne - » *** DJ - Miksevi ***
Postavio sam sledece remixe:
Sasa Matic - Ko te ljubi ovih dana (Remix by DJ Ozren)
Viki - Mahi, mahi (Remix by DJ Ozren)
Indira - April (Remix by DJ Ozren)
Indira - Maline (Remix by DJ Ozren)
Jovana Pajic - Bmw (Remix by DJ Ozren)
Mina - Muziku pojacaj (Remix by DJ Ozren)
Vlado Georgijev - Nisam Ljubomoran (Remix by DJ Ozren)
 
DJ Ozren
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 27
Mesto: Tu negde blizu a tako daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka sugestija je ok!Razmislicu o tome!Moram prvo da nadjem neki takav materijal za semplove!Malo sam prebukiran sa poslom pa ne stignem!U poslednjih mesec i po dana sam dobio 10 DVD-a mp3 strane muzike i ne stignem da proberem ono sto valja! U svakom slucaju potrudicu se da uradim nesto na taj fazon! Danas cu ti posaljem jos par!


Ludak - Zelja mi je pusta
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> DJ Ozren nudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon