www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Oprostiti drugima
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Oprostiti drugima Na vrh strane Na dno strane

Licno mislim da svima trebamo sve oprostiti. Kakvo je vase misljenje?

 
zarrah3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 22

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi šta i kome

_________________
nesposobni imaju sposobnost, da onesposobe sposobne
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zarrah3 je napisao/la sledeće:
zavisi šta i kome


Pored ovoga bitno je i koliko puta, ali dati nekom opet sansu je po mom misljenju dobro.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oprost nas same cini boljima, cini da ne budemo ogorceni i puni mrzenje. Sve treba oprostiti iako je to ponekad tesko, ali neke stvari ne treba zaboraviti.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potrebno je oprastati jedni drugima............samo to nas cini ljudima

_________________


Love don't let me go
 
baxuz2001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 117

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto je rekao nenadmorpheus bitno je "koliko puta" i jos bitnije "sta to treba oprostiti"...ako je nesto sto se ne moze oprostiti onda ne znam...meni se do sad nista nije desilo da kazem da ne mogu da oprostim...ja nikoga nikada nisam mrzeo samo ponekad nekoga nisam voleo...
Treba oprostiti...bog sve vidi...jednom ce se i tebi desiti nesto zbog cega ces se stvarno kajati,a taj neko ti mozda nece oprostiti...
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prastanje je vrlina...Svaki covek u zivotu,kad-tad,pogresi u necemu...ne postoji neko ko je bezgresan...kao sto ni savrsen covek ne postoji...u jednoj knjizi sam nasla jednu misao "Ljubite neprijatelje svoje,blagosiljajte one koji vas vole,cinite dobro onima koji vas mrze,molite se za one koji vas gone i prastajte ljudima koji pogrese,jer samo kroz ovakvu ljubav ljudi mogu da postanu savrseni i zive u dusevnom miru"...ovo je zaista lepo receno...ali,svi smo mi ljudi i svako od nas gresi i svako od nas kada pogresi ocekuje da mu bude oprosteno...ali,ne mozemo da ocekujemo da nama neko oprosti,a da mi ne znamo da prastamo...ponekad je tesko oprostiti,ali uz dibru volju je moguce...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
si-fu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 90
Mesto: Sremska Mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...pa jeste, to je ono sto nas cini ljudima, slazem se...

...ali ja sam vise za ono "oprostiti,ali ne zaboraviti"...

_________________
Da li ste nekad jahali ruzicastog ponija!?
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Re: Oprostiti drugima Na vrh strane Na dno strane

tv je napisao/la sledeće:
Licno mislim da svima trebamo sve oprostiti. Kakvo je vase misljenje?
To je krscanska duznost i mora se prastati...no zaboraviti je vec drugi par postola! Sad

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...


Poslednja prepravka: klinka datum Uto Jan 31, 2006 10:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
zvezdica16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: oprostaj Na vrh strane Na dno strane

moje mizljene je da trebamo svakome oprostiti jer treba da se pazi na drustvo Smile
 
daker1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 103

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je, trebamo svima oprostiti. ja se jos nikad nisam posvadjao s nekim a da se kasnije ne pomirim.
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je oprosteno mada ne i zaboravljeno... Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Oprostiti drugima Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon