www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Krajiske,Licke ,Banijske,(Slavonski i Sremski becarci)pjesme
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Da li slušate ovu vrstu muzike?
Da
72%
 72%  [ 76 ]
Ponekad
16%
 16%  [ 17 ]
Mozda kad bi cuo/la pjesmu
4%
 4%  [ 5 ]
Ne
6%
 6%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 105

Autor Poruka
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Krajiske,Licke ,Banijske,(Slavonski i Sremski becarci)pjesme Na vrh strane Na dno strane

Ovu temu (i anketu) otvaram prije svega da vidim da li ima (i koliko ) zainteresovanih za ovu vrstu pjesama.
To su prije svega solo izvodjaci (kao na primjer: B.Drljaca, Borislav Z.Licanin i sl.),zatim grupe (kao na primjer: Tromedja,Krajisnici iz Futoga,Crni Biseri,Preldzije idr.
Mogu i izvorne grupe(bez muzicke pratnje) kao sto su neke grupe iz okoline Drvara,Petrovca,Bukovice, Knina, Banja Luke pa cak iz okoline Uzica itd.Dakle sve Krajine, Lika, Banija Kordun, Slavonija, Srem i mesta oko Uzica, Podrinja i Macve i dr.
Starije ili novije pjesme manje vazno i bez uvredljivog sadrzaja.
Ako se pokaze da ima ciljna grupa slusalaca ove muzike onda bi pojedinci slali pjesme meni (i ja imam mozda ovoliko koliko ima na sajtu) ili kome od moderatora ili administratora pa bi to oni lijepo postavili na sajt, a tamo vec postoji mala zbirka tih i takih pjesama, a od nekih sam dobio obecanje da ce pomoci u tome (unapred hvala).
Ovo radim iskljucivo u svrhu popularizacije te muzike i ne iz bilo kakvog komercijalnog razloga.
Vas kontakt samnom iskljucivo preko privatne poruke na nasem sajtu. Hvala na saradnji!
Pa ko voli neka izvoli.



_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok sve,ali sto zaboravi najbolju grupu - Jandrino jato , ona mora da se pomene Wink
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@vladeling

Ok sve,ali sto zaboravi najbolju grupu - Jandrino jato , ona mora da se pomene



Nije mi ni bila namjera da favorizujem bilo kog pjevaca ili grupu samo sam naveo primjer.
Slazem se da su J. Jato odlicna grupa ali ovo i nije takmicenje izmedju njih , nego hocu sto vise pjesama ove vrste na sajtu i sto vise obozavaoca ove muzike,u svrhu popularizaciji iste.
Za pocetak cu dati ja dve pjesme (hita) od J. Jata na sajt, da nemislis da i njih ne volim podjednako kao druge.

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sremeske becarce da, a ovo ostalo i nije bas za moje uvo, to je vise za mog starog, da se seti rodne grude Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bane je poslao 6 pesama, za sad. Pesme se nalaze OVDE

_________________
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bane je sasvim u pravu da se napravi zbirka slavonskih i sremačkih bećaraca tu ti
najviše može pomoći Makro on ih ima dosta a i ja ću vam se pridružiti smo da pojačam
ovo moje čudo to bi bilo super trebali bi o toj temi da razgovaramo sa moderatorima ili još bolje sa Sanjicom ili Jugom pa nek oni odluče bilo bi sasvim uredu zar ne društvo.
Bilo bi dobro da se i drugi prključe na ovu temu i da čujemo i samo mišljenje samih administratora.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se da srediti! Wink

Mislim da Sanjici nije problem da otvori kategoriju.
Samo onda je do vas, da to odrzavate, i da nama vredno saljete, sta imate! Wink
Da bi mi to onda stavili na sajt... Bane42 moze preko MSN-a da me kontaktira, Makro ima moj privatan e-mail a ti maglovski mozes svoje pesmice na Jugovic@domaci.com da saljes!

Toliko od mene! Wink
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti Jugoviću pošto smo svi poslovni ljudi to će malko da potraje ali u svakom slučaju
čućemo se .
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Makro je napisao:
Sremeske becarce da, a ovo ostalo i nije bas za moje uvo, to je vise za mog starog, da se seti rodne grude Wink

Pa zar ne bio to lep poklon za tvog starog (dragog tatu) ako vec voli, skini mu i daj da poslusa pa ako mu se svidi ja sam svoj cilj postigao a tek ti ...

@maglovski
Slažem se, Jugovicu sam vec poslao novu posiljku pesama na pomenutu adresu , a on ce to odraditi siguran sam kad bude imao vremena.
A i Sanjica_021 ce otvoriti kategoriju pored ovih Krajiških još mesto za Sremačke i Slavonske bećarce , ali verovatno kad joj pošalješ nekoliko pesama...
Za sad vam hvala za iskazano zanimanje za ovu temu.
Pozdrav od Baneta !!!!!

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cu (za 10 min.) poslati pesme koje mi je Maglovski poslao.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro ja ću probati da pošaljem mp3 od Zvonka Bogdana i Janike Balaša za naše stare kako Bane kaže .
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stigle su mi pesme od Makro i cim stignu ostale, cu da dignem to sve na sajt! Wink

Jos jednom veliko hvala! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Krajiske,Licke ,Banijske,(Slavonski i Sremski becarci)pjesme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon